• Úvod
  • Blogy
  • Soaphoria: Citrusová bomba - beautyblogerky.cz
Soaphoria: Citrusová bomba
Sdílejte s přáteli
Dnes pro Vás mám opět něco od značky Soaphoria, která se u většiny mých čtenářů, ale i u mě stala velmi rychle populární. Mladá slovenská značka nabízí ručně vyráběné 100% přírodní produkty unikátních receptur a konzistence. Produkty Soaphoria neobsahují ropné deriváty, syntetické emulgátory, barviva, konzervanty ani umělé parfémy.
Peelingy značky Soaphoria jsou zcela přírodní a bez konzervačních přísad. Odstraňují odumřelé kožní buňky, čistí pokožku a ve finále ji nechávají obnovenou, jemnou a vláčnou. Krouživými pohyby peeling vmasírovávám do pokožky celého těla a především na místech jako jsou suché lokty, chodidla a kolena. Produkt používám 2-3x týdně během sprchy, nebo koupele. Peeling zanechá pokožku dokonale jemnou a provoněnou. Po použití na pokožce zůstává jemný olejový film a není proto vůbec nutné se ještě něčím mazat. Zamilovala jsem si dokonalou citrusovou vůni a věřím, že má pozitivní účinky i na mou mysl. Vůni produktu dodává citronová kůra, pomeranč a mandarinka. Jedná se o peeling solný. Tento typ peelingu preferuji před těmi cukrovými, jehož částice se rychle roztají a mám pocit že nic nedělá. Solný je opačný případ. Jediným malým mínusem je, že občas štípe v nějaké rance, avšak mám díky tomu dobrý pocit, že je rána dezinfikována. Navíc ta nádherná skleněná dóza, která se poté dá znovu použít. Peeling mám z eshopu Folly.cz, který nabízí vstřícný zákaznický servis a dopravu zdarma, pokud chcete. Zde peeling stojí 225 Kč.
 

Jakou vůni máte u tělových produktů nejraději?

Může vás také zajímat

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty

Sothys: DesquacremFrancouzskou kosmetickou značku, kterou lze sehnat pouze v beauty salónech asi nemusím dlouze představovat. Sothys se za roky, které působí na českém trhu stal poměrně fenoménem. Stejně jako jejich proslulý Desquacrem, aneb hloubkový enzymatický čistící krém na pleť. Tento produkt uvolňuje pleť a odstraňuje přirozeně produkované nečistoty, jako je pot a nadbytek mazu. Produkt voní po ovoci, ale i...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz pleťpleť recenzerecenze sothyssothys