• Úvod
  • Blogy
  • Soaphoria: Koruna krásy - beautyblogerky.cz
Soaphoria: Koruna krásy
Sdílejte s přáteli
Koruna krásy od značky Soaphoria je maska na vlasy, která je určená všem typům vlasů a to na jejich regeneraci, rehydrataci, pročištění pokožky hlavy, proti lupům a vypadávání vlasů a taktéž má podporovat růst nových vlasů. Jedná se o směs jemně mletých bylin, které se po přidání tekutých složek změní v účinný vlasový zábal, nebo chcete-li masku. Maska obsahuje prášek z lístků neutrální henny, Shikakai a Amalaki s oxidem křemičitým. Henna dodává vlasům sílu a lesk, eliminuje tvorbu lupů a očišťuje mastnou pokožku hlavy, následně napomáhá regulovat tvorbu mazu. Sušené a jemně mleté ovoce Amalaki vyživuje a regeneruje, dodává vlasům bohatost a svěžest, také stimuluje růst vlasů, neboť posiluje jejich kořínky. Působí proti vzniku kožních ifektcí a kotroluje předčasnou ztrátu pigmentace vlasů. Lusky z keříku Shikakai se používají v ajurvédě a příznivě působí na vlasy i pokožku tím, že stimulují růst vlasů a udržují zdravé vlasové kořínky. Oxid křemičitý je důležitý pro elasticitu vlasové pokožky. Směs je vhodná pro každý typ vlasů a díky optimálnímu pH jemně čistí, aniž by měnila pH hodnotu vlasů a pokožky.
Maska je dodávána v plastové dóze. Po odšroubování víka se dostanete k prášku, který můžete smíchat s čím chcete. Já používám klasickou vodu, ale někdo má rád olej, nebo třeba mléko a vejce. Když vytvořím kašovitou hmotu, tak ji nanáším na celou hlavu a soustředím se především na pokožku hlavy. Nechám působit a to klidně několik hodin, ale myslím si, že by i dvacet minut mohlo stačit. Maska příjemně voní, dobře se nanáší a nemám s její aplikací žádný problém. Ano je to prášková maska, takže je nutné mít po ruce nějakou misku a něco na zamíchání, ale věřte, že nějaký nepořádek po pár aplikacích s maskou již neuděláte. Co se týče účinků, tak já jsem nadšená. Masku jsem si pořizovala po trichologickém vyšetření své pokožky, kdy jsem se dozvěděla, jak je důležité svou pokožku pořádně očistit a také něco o pH, elasticitě a hydrataci a myslím, že Koruna krásy je pro mě jako stvořená. Používám ji pravidelně jednou týdně a od té doby mé problémy s pokožkou hlavy mizí. Jsem strašně ráda, že je takový produkt k sehnání na našem trhu a za příznivé peníze. Pokud máte problémy s vlasovou pokožkou a nebo jen chcete výborný zábal na vlasy, které jsou po použití opravdu krásně vyživené a lesklé, tak se neváhejte na Korunu krásy od značky Soaphoria podívat. Korunu Krásy seženete tady na stránkách Soaphoria a to za 197 Kč za 100 mililitrů.


Jaká je Vaše oblíbená vlasová maska?

Může vás také zajímat

Food diary

foodiary

Krásný den! Konečně jsem tu s dlouho slibovaným článkem, který si tímto odškrtávám ze seznamu a jdu na další Food diary se tu už pěkně dlouho neobjevil a řekla jsem si, že k tomu můžu přidat i krátké povídání o tom, jak teď můj jídelníček vypadá. Možná to bude trochu zmatkovité, ale kdyby vás zajímalo ještě něco dalšího, klidně se ptejte v komentářích nebo na Instagramu  a já ráda odpovím.

Protože...

Číst více
food diaryfood diary food talkfood talk

Fake it till you make it – chovejte se tak, jako byste to už měli / OUTFIT

Zákon přitažlivosti (law of attraction) – na tento pojem narážím v poslední době celkem často. Vlastně jsem ani nevěděla, že se tomu tak říká, ale zjistila jsem, že jsem ho nevědomky praktikovala už dlouho (bohužel někdy i ne v tom dobrém). A když se ohlédnu zpět, sama jsem důkazem, jak […]

Číst více
chanelchanel motivacemotivace Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit sakosako

6 věcí, které bych pro miminko pořídila znovu

Našemu Hugovi budou brzy tři roky, tak moc to letí! Nedávno jsem si prohlížela fotky z doby, kdy byl miminko, a přemýšlela, jaké že to vlastně bylo. Také jsem vyřazovala a posílala dál nějaké věci, které už nepotřebujeme. A postupně mě u toho napadlo napsat článek na téma – co […]

Číst více
miminkomiminko Myslím na dětiMyslím na děti nákupynákupy Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší