• Úvod
  • Blogy
  • Soaphoria květinová voda a Tea Tree olej // recenze - beautyblogerky.cz
Soaphoria květinová voda a Tea Tree olej // recenze
Sdílejte s přáteli
Nátlak kosmetických značek v podobě hromadného rozesílání produktů blogerkám má občas sice opačný účinek, ale když mají produkty tak hezké lahvičky, někdy se prostě nedá nic dělat. Stejně tak mě zaujaly produkty samotné a tak jsem si po solidní masáži od značky Soaphoria vzala na zkoušku květovou vodu a tea tree olej a dnes přišla na řadu recenze, kterou jsem avizovala ve spotřebovaných produktech za minulý měsíc.
Spolu s Havlíkvou Přírodní Apotékou, o které jste si mohli přečíst článek TADY, jsem dva dnešní produkty kupovala na eshopu Folly.cz, který na mě, mimo jiné, působí docela sympaticky a líbil se mi i pečlivě zabalený balíček. Což překvapivě nebývá úplně zvykem.
 
Organická pleťová voda Meduňka, 147,-
 
Lahvička je pěkná a takhle zabalené produkty mám ráda. V koupelně se u někoho bude určitě vyjímat, ale já jsem si ji přelila. Mělo to dva důvody. Ten první je zavírání, které není vytvořeno pro použití jednou rukou a to já prostě potřebuji. Držím tamponek, naliji na něj vodu a buď ho musím položit, nebo musím položit otevřenou lahvičku, dokud neskončím s procedurou. Je to možná maličkost a pro někoho hloupost, ale mně to vadí. Druhým důvodem je pak dávkování množství vody. Proto skončila v normální plastové lahvičce s rozprašovačem a stříkala jsem si ji buď právě na tamponek, nebo rovnou na obličej.
 


Meduňka má být určena na všechny typy pleti a má ji osvěžit a zklidnit. Nevím jak, a jestli vůbec lze zhodnotit účinky. Voda nemá téměř žádnou vůni, na pleti ji necítím a to ani v dobrém, ani špatném slova smyslu. Obličej je vyčištěný a řekněme i se svěžím pocitem, ale to mám prostě po všech dobrých pleťových vodách a tonikách. 
Asi nemám, co bych jí vytkla. Květová voda je příjemná a tak nějak normální. Měla jsem si nejspíš vzít nějakou s hezčí a výraznější vůní, protože to by jí určitě přidalo další body k dobru. Pokud chcete tuhle konkrétní organickou pleťovou vodu zkusit, rozhodně můžete. Chyba to určitě nebude. Cena je také přijatelná a tak ji asi mohu doporučit a navíc získáte roztomilou uzavíratelnou lahvičku. ;-) Já do budoucna chci určitě ještě okurkovou a podívám se i po nějaké další. Tentokrát si ale podle recenzí vyberu nějakou s pěknou vůní, protože to bude s velkou pravděpodobností to, proč bych si produkt tohoto typu koupila znovu.
Čajovníkový olej, cca 300,-
Kupuji si ho jako kosmetickou dezinfekci. Ať už po hloubkovém čištění pleti, tak i třeba po depilaci obličeje, nebo trhání obočí. Snažím se tím předcházet drobným pupínkům, které mají tendenci se mi po takových zásazích na obličeji objevovat. Občas s ním přetřu po depilaci i podpaží. Jen tak pro jistotu. :)
Do teď jsem kupovala Tea Tree olej v lékárně. Pokud je na krabičce 100% olej, jaký by v tom mohl být rozdíl? Kupodivu docela velký. Oleje z lékárny jsem měla už od více značek a proto jsem tímto faktem byla překvapena. Čajovníkový olej od Soaphoria třeba totiž jinak voní. Tak nějak lépe, čistěji a přírodněji. Pocit na pleti je také mírně rozdílný, přijde mi, že je lehce silnější a o trochu víc pálí. V tomto případě jsem ochotná držet se rovnice čím víc pálí, tím víc dezinfikuje a akceptovat to. :) Účinky mi přijde stejný jako jakýkoliv Tea Tree, pálí, vysušuje pleť, ale za to pomáhá s malými pupínky. Pocitově mi přijde kvalitnější.
Cena je přibližně stejná jako bývá v lékárně za podobné množství, takže tímto jsem našla svého favorita. Pokud tedy Tea Tree za jakýmkoliv účelům využíváte, mrkněte na tenhle. Třeba překvapí i vás.V hledáčku mám ještě pár produktů, které bych chtěla vyzkoušet a upřímně se na ně těším. Na první pokus se značkou jsem si asi nevybrala ty nejideálnější produkty a tak s nějakými globálními závěry o značce ještě chvilku počkám. :) 
Snad se vám i tak dnešní kratší a spíše vlažný článek líbil a já se na vás budu těšit u dalšího, který snad bude informačně hodnotnější. :) Jaký produkt Soaphoria je pro vás must have a doporučili byste mi ho? Moc děkuji za váš čas a milé komentáře! L.

Může vás také zajímat

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty

Sothys: DesquacremFrancouzskou kosmetickou značku, kterou lze sehnat pouze v beauty salónech asi nemusím dlouze představovat. Sothys se za roky, které působí na českém trhu stal poměrně fenoménem. Stejně jako jejich proslulý Desquacrem, aneb hloubkový enzymatický čistící krém na pleť. Tento produkt uvolňuje pleť a odstraňuje přirozeně produkované nečistoty, jako je pot a nadbytek mazu. Produkt voní po ovoci, ale i...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz pleťpleť recenzerecenze sothyssothys