• Úvod
  • Blogy
  • Soaphoria: Malinový olej - beautyblogerky.cz
Soaphoria: Malinový olej
Sdílejte s přáteli
Malinový olej značky Soaphoria je vzácný olej, který dokáže účinně chránit pokožku celý den a to před UV zářením. Je známý svým vysokým obsahem vitamínu E, který brání stárnutí pokožky a poškozování buněk. Vitamín A ve složení oleje rozhodně také není na škodu. Olej je lisovaný za studena a to z malinových semen, takže samotný olej po malinách nevoní. Tento typ oleje je bohatý na omega 3 a 6 mastné kyseliny a obsahuje až 83% esenciálních mastných kyselin. Malinový olej je vhodný pro citlivou a načervenalou pokožku, které pomáhá při ekzémech, vyrážkách, lupénce a jiných kožních onemocněních. Na pleti olej vytváří bariéru lipidů, které pokožce poskytují ochranu a zajišťují optimální vlhkost. 
Olej je dodáván v nádherné skleněné nádobě, která má klasické otevírání. To mi vůbec nijak nevadí, naopak je poměrně praktické. Nádoba se dobře otevírá, pak už jen přiložím prst na skleněný otvor a nádobku otočím. Mám pak na prstu přesně takové množství, které nanáším na navlhčený obličej. Pokud olej používám na pokožku, nebo na vlasy, tak jej vliji do dlaní. Takže jak jsem již zmínila, olej používám především na pleť. Není nějak extrémně hustý, ale ani přehnaně tekutý. Příjemně voní, ale ne po malinách, neboť jak jsem již psala, je lisovaný ze semen. Dobře se aplikuje a vstřebává, nemám s ním na pokožce pleti žádný problém. Pleť je hezky vyživená a cítí se být v pohodě. Malinový olej aplikuji i na tělo a to po koupeli a v létě jej používám denně kvůli jeho vlastnosti ochrany před UV zářením. Už jsem jej na takové to první slunění zkoušela a nějaký problém jsem nezaznamenala. Malinový olej jsem aplikovala i do vlasů a taktéž nemám výtku. Vlasy nebyly umaštěné, ale hezky lesklé. V poslední době jsem jím mazala jizvičky po akné a nebo třeba popálenou pokožku. Nemám k tomuto oleji sebemenší stížnost a jsem ráda, že jsem vyzkoušela změnu v podobě malinového oleje. Olej nemá vonět po malinách, protože je lisován z jejich jader, ale já v něm náznak malin cítím.

Značka Soaphoria nabízí poměrně neobvyklé varianty olejů, třeba jako je olej z aloe vera, nebo bavlníku, takže pokud se o oleje zajímáte, určitě se podívejte. Malinový olej Soaphoria naleznete zde a to za cenu 247 Kč za 50 mililitrů a já jej určitě všem doporučuji.
Jaký olej je Váš nejoblíbenější? 

Může vás také zajímat

Oční krém pro unavené mámy

Znáte to –  s dětmi se vám spánku moc nedopřeje. Buď je v noci kojíte, přebalujete, nebo za vámi přijdou ve 4 ráno, že si chtějí hrát. A ty větší zase vymýšlí před spaním všechno možné, jen aby nemusely do postele. V 10 večer se svalíte na gauč a to […]

Číst více
na očina oči notinonotino oční krémoční krém recenzerecenze Recenze produktůRecenze produktů shiseidoshiseido Zkrášluji seZkrášluji se

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty