• Úvod
  • Blogy
  • SOUTĚŽ: Doplňky stravy na podporu imunity dětí MARŤÁNCI
Sdílejte s přáteli

Myslím, že asi není lepšího načasování na uspořádání soutěže o přípravky na posílení imunity dětí. Jak si čtu různé zprávy, chřipkami a angínami se to teď jen hemží a naše Stelinka taky s něčím bojuje. Takže když mi přišla nabídka vám rozdat tyto vitamínové novinky od MARŤÁNKŮ, přišlo mi to jako skvělý nápad. Aspoň trochu to léčení dětí urychlíme a celkově podpoříme jejich zdraví.

3 z vás budou moci vyhrát po 2ks vitamínového doplňku FUTURA a 2 ks přípravku podporujícího imunitu PROimun ve formě sirupu. 

FUTURA MARŤÁNCI:

Komplex vitaminů a minerálů (např. železa, vápníku, vit. D3, K2 a C) přizpůsobený nárokům dětského vývoje v konkrétních věkových stadiích. Podporuje přirozený růst, rozvoj kognitivních funkcí a imunitu dětí v závislosti na věku, má totiž odlišné složení pro batolata, předškoláky i školáky, samozřejmě bez barviv, konzervantů, laktózy či lepku.

PROimun MARŤÁNCI:

Řada vyvinutá ve spolupráci s předními pediatry pro podporu přirozené imunity dětí. Obsahuje složky přírodního původu a betaglukany, které podporují aktivní imunitní systém dítěte. PROimun se díky obsahu extraktu z černého bezu a šípků soustředí na každodenní podporu imunity v rizikových obdobích, například při zvýšené zátěži při nástupu do školního nebo předškolního kolektivu, nebo pokud se vyskytuje nachlazení v rodině.

MARTANEK FUTURA

*Všeobecně by však děti mimo tyto doplňky měly pravidelně dostávat i ovoce a zeleninu, vitamínové doplňky ji nenahradí.

A ještě na závěr mám pro vás, mámy, jeden vzkaz od pediatra a primáře dětského oddělení Vítkovické nemocnice v Ostravě MUDr. Jana Boženského: „Nemoc patří k vývoji imunitního systému dítěte. Nežijeme ve sterilním prostředí – máme kolem sebe bakterie a viry a je normální, že jsou děti nemocné. Imunita se s věkem vyvíjí, je jen třeba podporovat ji, aby dělala, co má.“

Takže to, že jsou děti občas nemocné, je normální a není nic jednoduššího než to přijmout. Já si po těch letech už taky zvykla a plno nemocí u holek už neprožívám. Ale přesto se snažím preventivně jim ty vitamíny a doplňky podávat, ověřilo se mi, že jsou pak nemocné opravdu méně.

Teď už ale K PODMÍNKÁM SOUTĚŽE:

1. Buďte mou pravidelnou čtenářkou (tzn. sledujte můj blog emailem nebo mějte  FOLLOW na mém Instagramu Mámou stylově – ZDE či mějte LIKE u mé facebookové stránky Mámou stylově – ZDE ) (Do komentáře uveďte, jakou formou mě sledujete.)

2. Do komentáře sem pod článek mi napište, jak posilujete imunitu vašich dětí vy, nebo jestli to necháváte na přírodě?

3. Nezapomeňte také na svůj email, na kterém budete v době vyhlášení soutěže k dispozici.

3 výherkyně vyberu v náhodném losování a jejich jména vyhlásím na své FCB stránce  a IG stories a kontaktuji je emailem. Pokud mi na něj neodpoví, nebo mě nezkontaktují do 3 dnů od vyhlášení, vylosuji náhradnice. Zapojovat se je možné do 5.2.2019Výherní balíčky zasílám pouze na adresy v ČR, děkuji za pochopení. 

Hodně štěstí!

Může vás také zajímat

Weekly snapshots

weekly

Po hodně dlouhé době jsem dala dohromady spoustu random fotek za uplynulé týdny. Některé jsou foceny ještě před dovolenou (post brzy, slibuji!) a spoustu z nich po návratu zpět do Prahy. I když už jsem doma docela dlouho, pořád se mi po té nádherné pláži, nejmilejších lidech, skvělém jídle a tropickém prostředí stýská. Víc se opět rozepíšu u jednotlivých fotek, tak si je užijte a přeji vám krásný...

Číst více

Křupavé květákovo-sýrové kuličky / RECEPT

Plavková sezóna začala, tak jsem si řekla, že ještě víc odlehčím svůj jídelníček. Vlastně ani ne tak kvůli těm plavkám (ty tu zmiňuji jen obrazně), ale celkově po všem tom cestování v poslední době. Cítím, že se potřebuji vrátit ke svému režimu zaměřenému hlavně na zelenině a čistých potravinách. V […]

Číst více
květákkvěták receptrecept recept pro dětirecept pro děti ReceptyRecepty Vařím a jímVařím a jím

Kam na víkend v Jizerkách?

Zatímco si všichni již užíváme teplo a zimě už definitivně odzvonilo, já bych se ještě ráda vrátila k našemu víkendu v Jizerských horách, kde jsme koncem března stihli poslední zbytky sněhu. Našli jsme tam totiž skvělé místo, o které bych se s vámi chtěla podělit. Trochu stranou Bedřichova, na samotě […]

Číst více
cestovánícestování CestujiCestuji kam s dětmikam s dětmi Výlety po ČecháchVýlety po Čechách