• Úvod
  • Blogy
  • SOUTĚŽ: Doplňky stravy na podporu imunity dětí MARŤÁNCI
Sdílejte s přáteli

Myslím, že asi není lepšího načasování na uspořádání soutěže o přípravky na posílení imunity dětí. Jak si čtu různé zprávy, chřipkami a angínami se to teď jen hemží a naše Stelinka taky s něčím bojuje. Takže když mi přišla nabídka vám rozdat tyto vitamínové novinky od MARŤÁNKŮ, přišlo mi to jako skvělý nápad. Aspoň trochu to léčení dětí urychlíme a celkově podpoříme jejich zdraví.

3 z vás budou moci vyhrát po 2ks vitamínového doplňku FUTURA a 2 ks přípravku podporujícího imunitu PROimun ve formě sirupu. 

FUTURA MARŤÁNCI:

Komplex vitaminů a minerálů (např. železa, vápníku, vit. D3, K2 a C) přizpůsobený nárokům dětského vývoje v konkrétních věkových stadiích. Podporuje přirozený růst, rozvoj kognitivních funkcí a imunitu dětí v závislosti na věku, má totiž odlišné složení pro batolata, předškoláky i školáky, samozřejmě bez barviv, konzervantů, laktózy či lepku.

PROimun MARŤÁNCI:

Řada vyvinutá ve spolupráci s předními pediatry pro podporu přirozené imunity dětí. Obsahuje složky přírodního původu a betaglukany, které podporují aktivní imunitní systém dítěte. PROimun se díky obsahu extraktu z černého bezu a šípků soustředí na každodenní podporu imunity v rizikových obdobích, například při zvýšené zátěži při nástupu do školního nebo předškolního kolektivu, nebo pokud se vyskytuje nachlazení v rodině.

MARTANEK FUTURA

*Všeobecně by však děti mimo tyto doplňky měly pravidelně dostávat i ovoce a zeleninu, vitamínové doplňky ji nenahradí.

A ještě na závěr mám pro vás, mámy, jeden vzkaz od pediatra a primáře dětského oddělení Vítkovické nemocnice v Ostravě MUDr. Jana Boženského: „Nemoc patří k vývoji imunitního systému dítěte. Nežijeme ve sterilním prostředí – máme kolem sebe bakterie a viry a je normální, že jsou děti nemocné. Imunita se s věkem vyvíjí, je jen třeba podporovat ji, aby dělala, co má.“

Takže to, že jsou děti občas nemocné, je normální a není nic jednoduššího než to přijmout. Já si po těch letech už taky zvykla a plno nemocí u holek už neprožívám. Ale přesto se snažím preventivně jim ty vitamíny a doplňky podávat, ověřilo se mi, že jsou pak nemocné opravdu méně.

Teď už ale K PODMÍNKÁM SOUTĚŽE:

1. Buďte mou pravidelnou čtenářkou (tzn. sledujte můj blog emailem nebo mějte  FOLLOW na mém Instagramu Mámou stylově – ZDE či mějte LIKE u mé facebookové stránky Mámou stylově – ZDE ) (Do komentáře uveďte, jakou formou mě sledujete.)

2. Do komentáře sem pod článek mi napište, jak posilujete imunitu vašich dětí vy, nebo jestli to necháváte na přírodě?

3. Nezapomeňte také na svůj email, na kterém budete v době vyhlášení soutěže k dispozici.

3 výherkyně vyberu v náhodném losování a jejich jména vyhlásím na své FCB stránce  a IG stories a kontaktuji je emailem. Pokud mi na něj neodpoví, nebo mě nezkontaktují do 3 dnů od vyhlášení, vylosuji náhradnice. Zapojovat se je možné do 5.2.2019Výherní balíčky zasílám pouze na adresy v ČR, děkuji za pochopení. 

Hodně štěstí!

Může vás také zajímat

Univerzální parfém, kterému podlehnete: Escentric Molecules

Přijde mi, že jsem snad poslední na této planetě, kdo ještě neměl tu čest s legendárním niche parfémem značky Escentric Molecules. Asi trochu přeháním, nemá ho spousta lidí a většině třeba i nic neříká, já ho ale registruji snad 10 let. Pamatuji si, jaký kdysi způsobil převrat, byl prezentován jako univerzální […]

Číst více
notinonotino parfémparfém Recenze produktůRecenze produktů Zkrášluji seZkrášluji se

Proč se neohlížím zpět / OUTFIT

Tady ty outfitové příspěvky pro vás chystám moc ráda. Spojují moji vášeň pro módu, ale zároveň jsou jakýmsi mým sebevyjádřením. Ne jen tím vnějším, že šaty dělají člověka, ale taky tím, co prožívám uvnitř. A právě to reflektuje dnešní téma článku. Neohlížím se zpět. Čím jsem starší, uvědomuji si, jak […]

Číst více
motivacemotivace Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit

Woman power

alima-pure.jpg

Krásný den! Za okamžik tu máme MDŽ, tedy Mezinárodní den žen, který se každoročně oslavuje 8.března. Dnešní článek vznikl ve spolupráci s Notino.cz, kde věří, že my ženy bychom neměly být oslavovány jen jeden den v roce, ale měly bysme si na sebe dělat čas pravidelně, dělat si malé i velké radosti a zkrátka pečovat o sebe tak, abychom byly šťastné a spokojené. I já osobně si myslím, že z takové...

Číst více
Alima pureAlima pure CaudalieCaudalie Dr FeelgoodDr Feelgood notino cznotino cz Vita liberataVita liberata weledaweleda