Sdílejte s přáteliJaro jaro a do třetice Jaro!

Dny jsou krásnější, teplejší a slunnější..

Dlouhé kabáty a chlupaté kožichy jsou úspěšně „zazimovány“ a přišla na řadu vlna trench coatů a kožených bundiček!

Každý rok píšu, jak moc se na tohle období těším a jak ho miluju!

Ráno se mi vstává mnohem lépe. Mám víc energie a větší inspiraci psát, fotit a sdílet se. Taky tak milujete jaro? (teda pominout to nejhorší období alergií, kdy se v noci dusím, kvůli pylu řepky olejky).
Setkávám se s lidmi, kteří na jaro nadávají, skrz to, že neví co si obléci, aby s sebou nemuseli táhnout „milion věcí“. Ráno je jim zima a odpoledne už všechny svršky drží v rukou, zničení.


Já k nim tedy nepatřím. Konečně je přece šance, ukázat svůj outfit!

Letošní trendem jsou bezesporu barvy a experimenty s nimi. Mým prvním jarním kouskem se stal tenhle zelený křivák (prodává Mango).


Každý outfit skládající se z neutrálních barev skvěle oživí.  Křiváky si vždycky kupuji větší minimálně o číslo. Za a) mám dost široká ramena. Za b) pro případ, kdyby mi byla zima a potřebovala bych pod bundu nacpat o vrstvu navíc.Must have kouskem jsou určitě nějaké fresh bílé tenisky. Nepostradatelnou součástí jarního botníku. Vhodné pro procházky městem nebo odlehčení elegantnějšího outfitu, třeba kostýmových kalhot. Dlouholeté klasika – Nike Air Force 1 low.


Tímhle, ale mé jasno v jarní obuvi končí. Jelikož nejsem velkou příznivkyní otevřených bot a špiček, hledám nějaké ideální boty na teplejší jaro/léto.

Takže se obracím s velkou prosbou na Vás! Podělte se s tipy na vaši oblíbenou jarní obuv – ať už značku, typ boty, nebo  konkrétní odkaz na internetu.


Budu moc vděčná!

leather jacket: Mango | t-shirt: Topshop | pants: Zara | sneakers: Nike Air force 1 low | sunglasses: Na-kd fashion
*na Instagramu mi přišlou spoustu dotazů, ohledně těchto brýlí se žllutými sklíčky, Pokud si je budete chtít koupit přes Na-kd, můžete využít 20% slevu při zadání voucher kódu vaness20


Může vás také zajímat

Barcelona | photodiary part 2.

Barcelonaphotodiary

Krásný den! Já Vás aktuálně zdravím z Dubaje, kde si ještě s kamarádkou užíváme týden léta, ale doháním resty a konečně jsem dala dohromady druhý photodiary článek z Barcelony. Užijte si fotky a pokud jste ještě v Barce nebyli, rozhodně doporučuji naplánovat  si do jednoho z mých nejoblíbenějších měst výlet!

32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45.
45
46
48
49
50
51

Číst více
BarcelonaBarcelona CecconisCecconis COSCOS cotton housecotton house MRLtravelsMRLtravels SOHOSOHO travellingtravelling

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 17. VÝHRA (BEAUTYBLENDER)

Krásný víkend. Dnes jsem v rámci velké předvánoční soutěže vylosovala balíček od Beautyblender. INFO O VÝHŘE: Houbička na make-up Beautyblender: díky své výjimečné struktuře po navlhčení do sebe nenasává přebytečné množství make-upu a jeho spotřeba je proto minimální. V okamžiku zmizí malé nedostatky pleti a přednosti obličeje jsou dokonale zvýrazněny. Ať už […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – YOUTUBE VÝHRA (BIO IONIC)

Hezký večer! Dnes mám pro vás v rámci velké předvánoční soutěže ještě jednu extra výhru. Tu jsem ovšem vyhlásila v tomto youtube videu, takže jestli ji chcete získat, běžte tam, sledujte můj youtube kanál a napište pod video „hotovo na blogu“.  Budu vám držet pěsti! Vyhrává se totiž tento úžasný fén od Bio […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže