Blogy

Random post | estetická klinika | Vysoká škola | Vaše dotazy


Pokud je čtvrtek malý pátek, tak dnes je čas na shrnutí týdne.

Číst více
beautybeauty outfitsoutfits

salony v Praze, které stojí za návštěvu


Skin regimen a Lycon

Dvě na sobě nezávislé značky, které mě za poslední měsíce nadchly na tolik, že jsem se vážně zamyslela nad oprášit svůj Youtube kanál a natočit video o těchto produktech.

Číst více
beautybeauty

PURE CLAY


Jílové masky mám odjakživa v oblibě, proto když Pure Clay od L ́Oréal Paris přivítala do své čistící rodiny nového člena – modrou šmoulovou masku, hned jsem ji chtěla vyzkoušet a rozhodně nelituju. Tahle je totiž přímo proti černým tečkám, obohacená o výtažek z mořských řas.

MORE

Číst více
BEAUTYBEAUTY

S.O.S. Winter help

Je tu zima, zrovna teď poměrně mrazivá a naše pleť trpí. Návaly mrazu a větru jí nedělají dobře,  nemilosrdně vysušují. Pleť je napjatá, mnohdy se brání nepříjemnými pupínky, objevují se šupinky.
Jak s tím zatočit? Mám tři tipy na fajn krémy! :)Excipial U Lipolotio

Tuto emulzi možná znáte z dětství, kdy nás s ní starostlivé maminky mazaly. Obsahuje ureu a setsakramensky hydratuje. Udržuje v pokožce...

Číst více
beautybeauty BiodermaBioderma CétaphilCétaphil Excipial U lipolotioExcipial U lipolotio GaldemaGaldema hydratační krémhydratační krém krém v ziměkrém v zimě recenzerecenze SébiumSébium Sébium hydraSébium hydra winter helpwinter help