Blogy

Můj první rok na VŠ(KK)
Třetí týden prázdnin! A já se už upřímně těším na další akademický rok na VŠ.

Ještě před rokem, bych si ani nepomyslela, že se budu těšit a o to víc, že mě vejška bude bavit.


Dnes se s Vámi chci sdílet o mém prvním roku na VŠKK (Vysoká škola kreativní komunikace).

Přišlo mi přes 100 dotazů do direct message na Instagramu ohledně toho, jak jsem na škole spokojená, jaká je, jestli to za to stojí. V...

Číst více
lifestylelifestyle randomrandom

toxic people

Save your skin from the corrosive acids from the mouths of toxic people. 


Asi každý člověk na planetě zažil zklamání z lidí. Nejvíc bolí, když Vás zklame člověk, který Vám byl tak blízko a původně byste dali za něj ruku do ohně. Jenže, on tam za Vás tam tu ruku nedal! Naopak by chtěl, aby za něj byly v tom ohni ruce dvě.

Číst více
randomrandom

Week in pictures

DSC09057

Krsnou nedli, zase pro vs mm mal shrnut mho tdne v nkolika fotkch. Snam se te vnovat blogu co nejvce a hrozn m to bav, tak snad je to znt a vm dkuji za vechnu podporu, stran moc to pro m znamen! 
Ztra se mete tit na outfitov lnek a pipravuji slibovan food talk update, urit zase tak nco o kosmetice, report z druh tvrten akce,.. a jako vdy, vechny tipy na lnky jsou vtny :)

DSC09064
raw dorty v Raw Deli
DSC09065
office...

Číst více
BiodermaBioderma bloodhooundbloodhoound coccinellecoccinelle DailystyleDailystyle ice latteice latte La boheme cafeLa boheme cafe lushlush matchamatcha MoleskineMoleskine nos macaronsnos macarons OK magazineOK magazine PraguePrague PrahaPraha puppypuppy randomrandom raw deliraw deli selfkoselfko StarbucksStarbucks tntn week in picturesweek in pictures