• Úvod
  • Blogy
  • The Ordinary: Salicylic Acid 2% Solution
Sdílejte s přáteli


Dámy a pánové, dnes bych vám ráda představila za mě nejlepší, volně dostupnou, lokální péči na pupínky, kterou jsem za roky boje s akné vyzkoušela. Produkty značky The Ordinary mě baví a mám jich doma v současné době opravdu hodně. Avšak sérum Salicylic Acid 2% Solution je můj svatý grál, proto mám již několikáté balení.

Jedná se o produkt, která aplikujete lokálně na projevy akné, rozhodně se nejedná o sérum na celou pleť. Složení je obohacené o exfoliační kyselinu salicylovou, která penetruje póry do hloubky a tak je čistí od nečistot a pomáhá s regulací přebytečného mazu. Klíčovou složkou je zde hned na druhém místě vilín, který přirozeně pleť tonizuje, má protizánětlivé účinky a umí zabíjet bakterie způsobující akné. Produkt je gelové konzistence, do pleti se hezky vstřebá a pěkně na něm sedí i makeup. Jemně voní po účinných látkách, parfemace není nijak dráždivá. Nevím, jak toto sérum dokáže být tak účinné a zároveň pleť nepřesušovat. Pupínky po aplikaci nejsou úplně zbavené vláhy a tak na obličeji nemáte hromadu slupek kůže a stroupky, zároveň instatně odstraňuje zápal a pupínky se rychle léčí. Pro mě zázrak a hned si jdu z cultbeauty  objednat (za zhruba 150 Kč!) další kousek, neboť už jsem zase na dne lahvičky. 


Jaký je váš svatý grál v boji s nedokonalostmi?

Může vás také zajímat

GA-DE: The VelveteenS pchodem podzimu jsem razantn pitvrdila v len. Stny a rud rtnka i do kancele jsou te m poznvac znamen. Podzimnho looku dosahuji pomoc t novch produkt izraelsk znaky GA-DE, kter seenete v parfumerii Marionnaud, nebo na Notino, a to za pomrn slun ceny, vzhledem ke kvalit, kterou znaka nabz. 

Jako prvn bych vm rda pedstavila paletku stn The Velveteen v odstnu The Spice Rack, kter pin devt stn v...

Číst více
asenkaasenka ga-dega-de kosmetikakosmetika paletka stnpaletka stn pleple recenzerecenze rtnkartnka

Fall series / svetry

fall-guide
Medicine svetr Urban story / svetr Vila / Answear kardigan / Medicine svetr Artisanatura / Pepe Jeans svetr

svetry
Vcebarevn svetr Medicine / Pepe Jeans svetr Diana / Modr svetr Vila / Answear svetr zelenMedicine svetr vintage revival

svetry2
Pruhovan svetr Answear / Mango svetr Dulces / Answear erven kardigan / Mango svetr Sputnik / Answear svetr


Číst více
Fall seriesFall series svetrysvetry

Stop and smell the flowers

parfemy

Krsn den! Prochzela jsem star lnky a koukm, e o mch oblbench parfmech se tu zmiuji minimln, co mi pijde koda. Parfm je toti o nco, co kad z ns denn pouv a na trhu jich je takov obrovsk mnostv, e se kad tip urit hod. Je jasn, e ne vichni se shodneme v tom, co nm von, take j pedem upozoruji, e jsem na leh kvtinov vn, nn, ensk, nepeslazen a jemn a pesn o tech takovch bych vm dnes rda napsala.

Číst více
ByredoByredo jo malonejo malone Maison francis kurkdjianMaison francis kurkdjian notino cznotino cz parfmyparfmy