• Úvod
  • Blogy
  • Too Faced Milk Chocolate Soleil bronzer // recenze - BeautyBlogerky.cz
Too Faced Milk Chocolate Soleil bronzer // recenze
Sdílejte s přáteli
Pomalu přichází zima a naše opálení bledne a to doopravdy, nikoliv pod vlivem podzimní deprese. :) Pokud tedy právě neplánujete dovolenou (ze které jsem se já před pár dny vrátila :)) a chcete dohnat trochu té ztracené barvy, pomůže vám k tomu právě bronzer. Jak už určitě víte, bronzery patří k mé nejoblíbenější části líčení. Dokážu zapomenout na tvářenky i rozjasňovače a vystačím si právě s nimi. Čokoládový bronzer od Too Faced už tak trochu patří ke kultovním produktům značky a stojí za povšimnutí.
 
Právě vůně bronzeru, která je trochu kakaová a trochu vanilková, oslovuje většinu uživatelek a přemlouvá je ke koupi. Je pravda, že vůně je opravdu příjemná, ale cítíte ji pouze při líčení. V bronzeru by také měly být antioxidanty a opravdový kakaový prášek. Což zní všechno zajímavě, otázkou ale zůstává, k čemu nám to vlastně je.
Odstíny bronzeru jsou dva. Můj Milk Chocolate Soleil a pak klasický Chocolate Soleil, který je o poznání tmavší, ale ne teplejší. Oba bych je zařadila spíš do neutrálního spektra. Z mého pohledu je to ten typ univerzální barvy bronzeru, která vám částečně nahradí konturovací odstín i bronzer samotný. Pokud ovšem rády konturujete se studenými, možná až šedivými odstíny, ani jeden z Chocolate Soleil bronzerů vám k tomu stačit nebude. 
TOO FACED MILK CHOCOLATE SOLEIL BRONZER // RECENZE
TOO FACED MILK CHOCOLATE SOLEIL BRONZER // RECENZE
Milk Chocolate Soleil je velmi světlý matný bronzer, který bude sedět i opravdu světlé pleti i v zimě. Dokonce bych ho nazvala velmi decentním. Pigmentace je sice slušná, ale pokud nejste úplně bílé, bude potřeba ho navrstvit. Na mém obličeji je po prvních pár tazích vidět jen velmi jemně, což bude pro někoho, velikou výhodou. Pokud si ani v zimě nekupujete nejsvětlejší odstíny makeupů a nepreferujete jen jemné a přirozené bronzování, rozhodně bych doporučovala sáhnout spíš po tmavším odstínu Chocolate Soleil. Já mám ráda výrazněji nanesený bronzer, protože za prvé se mi to opravdu líbí a ubírá to kila :) a za druhé to dokáže vybalancovat i hodně výrazně nalíčené oči nebo rty. Právě kvůli tomu jsem už při troše přírodního opálení musela bronzer několikrát vrstvit, aby byl dle mého vkusu dostatečně vidět. Tím pádem jsem měla o trochu víc práce a také mi aplikace trvala déle.
Bronzer vůbec nepráší a to i přesto, že je velmi jemně mletý a sametově hebký. Velmi dobře se s ním pracuje a možná i právě kvůli světlému odstínu se výborně rozmazává. Nestalo se mi, že by dělal na obličeji fleky, naopak, ztrácí se štětcem velmi rovnoměrně a hladce. Během dne zůstává na místě, k večeru nepatrně mizí. Obecně bych výdrž označila za velmi dobrou a nemám s ní žádný problém.
TOO FACED MILK CHOCOLATE SOLEIL BRONZER // RECENZE
TOO FACED MILK CHOCOLATE SOLEIL BRONZER // RECENZE
Too Faced Milk Chocolate Soleil Bronzer - vlevo prstem, vpravo štětcem (přetřeno vícekrát)
Chocolate Soleil Bronzery koupíte v Sephoře/na eshopu, 790,-
Milk Chocolate Soleil je dobrý bronzer a kdybych si tak trochu omylem nekoupila tuhle světlejší verzi, asi bych neměla co mu vytknout. Na druhou stranu mě nutí k úvaze, zda je bronzer opravdu tak dobrý, nebo po něm sahám jenom proto, že se mi líbí jeho vůně a užívám si jí při aplikaci. Když si totiž vůni odmyslím, dostanu sice dobrý a kvalitní bronzer, ale takových mám doma mnoho. Hlavně odstín není ničím unikátní (je univerzální, nikoliv unikátní). Za unikátní a perfektní odstín považuji třeba Hoola Bronzer od Benefitu, nebo ještě víc Bobbi Brown Face & Body Bronzing Powder v odstínu Golden Lights, který má naprosto dokonalý odstín, dokonalý podtón, vypadá prostě skvěle a ještě o trochu lépe mi drží na tváři. Výběr odstínu a podtónu je subjektivní a objektivně je tenhle čokoládový od Too Faced kvalitou na vysoké úrovni, tudíž vám ho s klidným srdcem mohu doporučit. A pokud ještě nemáte bronzerů dost, článek s mojí kolekcí (bez pár kousků které jsem pořídila později) můžete najít tady a právě o mém nemilejším Bobbi bronzeru mám i samostatný článek zde.
Máte některý Chocolate Soleil doma, nebo si ho plánujete pořídit? Pokud si odmyslíte jeho pěknou sladkou vůni, byl by to první bronzer, po kterém byste ráno ve spěchu sáhli? Těším se u dalšího článku!L.

Může vás také zajímat

Made in CZ/SK

czsk

Krásný den! Tenhle článek už jsem měla v hlavě delší dobu. Chtěla jsem vám představit mé oblíbené značky přírodní kosmetiky, která se vyrábí u nás nebo na Slovensku, ale nakonec jsem vybrala z jejich nabídky rovnou mé oblíbené produkty, které mají čestné místo v mé koupelně.

Zleva:

Přírodní pasty už používám několik let a ráda je střídám, teď jsem ale aktuálně věrná značce Herbadent, která má v...

Číst více
BiorythmeBiorythme česká přírodní kosmetikačeská přírodní kosmetika CocoesCocoes HerbadentHerbadent MalinnaMalinna Onest careOnest care přírodní kosmetikapřírodní kosmetika recenzerecenze SmysslySmyssly UshuayaUshuaya

Pink

1

Krásný den! Konečně jsem zase chytla blogovací slinu a dala jsem si za cíl 2-3 články týdně, tak snad mi to vyjde a pokud máte nějaké tipy na články, které byste na blogu rádi viděli, piště prosím do komentářů a já se pokusím vaše přání splnit  Nedávno jsem se domluvila se sestřenicí, že mi čas od času vyfotí outfit, takže se snad můžete těšit i na více OOTD článků a fotek na Instagramu. Upřímně...

Číst více
ootdootd outfitoutfit

Navia: Oční krém


Slovenská kosmetická firma Navia uvedla na trh jejich Oční krém s extraktem z Plamatky a Přesličky. Jedná se o produkt, který je určený pro péči o citlivou oblast kolem očí, kde je kůže nejtenčí a nejvíce náchylná k tvorbě vrásek. 


Základ tohoto očního krému tvoří růžová voda, známá svými účinky proti otokům a pak rostlinné oleje, zejména hroznový a výtažek z plamatkypřesličky, která je bohatá...

Číst více
krasnakazdydenkrasnakazdyden navianavia pleťpleť recenzerecenze