• Úvod
  • Blogy
  • Too Faced Milk Chocolate Soleil bronzer // recenze - BeautyBlogerky.cz
Too Faced Milk Chocolate Soleil bronzer // recenze
Sdílejte s přáteli
Pomalu přichází zima a naše opálení bledne a to doopravdy, nikoliv pod vlivem podzimní deprese. :) Pokud tedy právě neplánujete dovolenou (ze které jsem se já před pár dny vrátila :)) a chcete dohnat trochu té ztracené barvy, pomůže vám k tomu právě bronzer. Jak už určitě víte, bronzery patří k mé nejoblíbenější části líčení. Dokážu zapomenout na tvářenky i rozjasňovače a vystačím si právě s nimi. Čokoládový bronzer od Too Faced už tak trochu patří ke kultovním produktům značky a stojí za povšimnutí.
 
Právě vůně bronzeru, která je trochu kakaová a trochu vanilková, oslovuje většinu uživatelek a přemlouvá je ke koupi. Je pravda, že vůně je opravdu příjemná, ale cítíte ji pouze při líčení. V bronzeru by také měly být antioxidanty a opravdový kakaový prášek. Což zní všechno zajímavě, otázkou ale zůstává, k čemu nám to vlastně je.
Odstíny bronzeru jsou dva. Můj Milk Chocolate Soleil a pak klasický Chocolate Soleil, který je o poznání tmavší, ale ne teplejší. Oba bych je zařadila spíš do neutrálního spektra. Z mého pohledu je to ten typ univerzální barvy bronzeru, která vám částečně nahradí konturovací odstín i bronzer samotný. Pokud ovšem rády konturujete se studenými, možná až šedivými odstíny, ani jeden z Chocolate Soleil bronzerů vám k tomu stačit nebude. 
TOO FACED MILK CHOCOLATE SOLEIL BRONZER // RECENZE
TOO FACED MILK CHOCOLATE SOLEIL BRONZER // RECENZE
Milk Chocolate Soleil je velmi světlý matný bronzer, který bude sedět i opravdu světlé pleti i v zimě. Dokonce bych ho nazvala velmi decentním. Pigmentace je sice slušná, ale pokud nejste úplně bílé, bude potřeba ho navrstvit. Na mém obličeji je po prvních pár tazích vidět jen velmi jemně, což bude pro někoho, velikou výhodou. Pokud si ani v zimě nekupujete nejsvětlejší odstíny makeupů a nepreferujete jen jemné a přirozené bronzování, rozhodně bych doporučovala sáhnout spíš po tmavším odstínu Chocolate Soleil. Já mám ráda výrazněji nanesený bronzer, protože za prvé se mi to opravdu líbí a ubírá to kila :) a za druhé to dokáže vybalancovat i hodně výrazně nalíčené oči nebo rty. Právě kvůli tomu jsem už při troše přírodního opálení musela bronzer několikrát vrstvit, aby byl dle mého vkusu dostatečně vidět. Tím pádem jsem měla o trochu víc práce a také mi aplikace trvala déle.
Bronzer vůbec nepráší a to i přesto, že je velmi jemně mletý a sametově hebký. Velmi dobře se s ním pracuje a možná i právě kvůli světlému odstínu se výborně rozmazává. Nestalo se mi, že by dělal na obličeji fleky, naopak, ztrácí se štětcem velmi rovnoměrně a hladce. Během dne zůstává na místě, k večeru nepatrně mizí. Obecně bych výdrž označila za velmi dobrou a nemám s ní žádný problém.
TOO FACED MILK CHOCOLATE SOLEIL BRONZER // RECENZE
TOO FACED MILK CHOCOLATE SOLEIL BRONZER // RECENZE
Too Faced Milk Chocolate Soleil Bronzer - vlevo prstem, vpravo štětcem (přetřeno vícekrát)
Chocolate Soleil Bronzery koupíte v Sephoře/na eshopu, 790,-
Milk Chocolate Soleil je dobrý bronzer a kdybych si tak trochu omylem nekoupila tuhle světlejší verzi, asi bych neměla co mu vytknout. Na druhou stranu mě nutí k úvaze, zda je bronzer opravdu tak dobrý, nebo po něm sahám jenom proto, že se mi líbí jeho vůně a užívám si jí při aplikaci. Když si totiž vůni odmyslím, dostanu sice dobrý a kvalitní bronzer, ale takových mám doma mnoho. Hlavně odstín není ničím unikátní (je univerzální, nikoliv unikátní). Za unikátní a perfektní odstín považuji třeba Hoola Bronzer od Benefitu, nebo ještě víc Bobbi Brown Face & Body Bronzing Powder v odstínu Golden Lights, který má naprosto dokonalý odstín, dokonalý podtón, vypadá prostě skvěle a ještě o trochu lépe mi drží na tváři. Výběr odstínu a podtónu je subjektivní a objektivně je tenhle čokoládový od Too Faced kvalitou na vysoké úrovni, tudíž vám ho s klidným srdcem mohu doporučit. A pokud ještě nemáte bronzerů dost, článek s mojí kolekcí (bez pár kousků které jsem pořídila později) můžete najít tady a právě o mém nemilejším Bobbi bronzeru mám i samostatný článek zde.
Máte některý Chocolate Soleil doma, nebo si ho plánujete pořídit? Pokud si odmyslíte jeho pěknou sladkou vůni, byl by to první bronzer, po kterém byste ráno ve spěchu sáhli? Těším se u dalšího článku!L.

Může vás také zajímat

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty

Sothys: DesquacremFrancouzskou kosmetickou značku, kterou lze sehnat pouze v beauty salónech asi nemusím dlouze představovat. Sothys se za roky, které působí na českém trhu stal poměrně fenoménem. Stejně jako jejich proslulý Desquacrem, aneb hloubkový enzymatický čistící krém na pleť. Tento produkt uvolňuje pleť a odstraňuje přirozeně produkované nečistoty, jako je pot a nadbytek mazu. Produkt voní po ovoci, ale i...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz pleťpleť recenzerecenze sothyssothys