• Úvod
  • Blogy
  • Too Faced - Soulmates Bronzer - beautyblogerky.cz
Too Faced - Soulmates Bronzer
Sdílejte s přáteli
Dnes vám přináším recenzi na limitovanou kolekci dua bronzeru a tvářenky. Už jen název Soulmates mluví o všem. Too Faced nám jej nabídl ve dvou variantách, Big & Carrie a Ross & Rachel. Já zvolila druhou verzi, protože se v růžových tvářenkách cítím lépe. Navíc verze s růžovým srdíčkem má bronzer trochu tmavší, což je pro mě v létě ideálnější, neboť v létě chytám opravdu tmavé opálení. 
Soulmates tedy kombinuje bronzer i tvářenku s jemným shimmerem. Pomocí tohoto produktu dosáhnete jemně opáleného vzhledu. Miluji tyto multifunkční produkty, kde můžete použít zvlášť tvářenku, nebo bronzer, či spojit tyto proudukty dohromady. 
Bronzer je vhodný pro kontury a rozjasnění pleti, tvářenka se dá použít jako projasňující prvek v líčení. Na konturování ale pořád raději používám jeho bráchu, tedy Chocolate Soleil také od Too Faced. Bronzer má naprosto dokonalý tvar, který ve mě evokuje vzpomínku na jedno mé staré srdcovité zrcátko, které jsem zbožňovala a už se mi rozbilo. Možná právě tahle vzpomínka byla hlavním důvodem, proč jsem si Soulmates zakoupila. Jediné co bych vytkla je lesklý povrch, na kterém je vidět každý otisk prstu.

Co se týče samotného produkto, tak já ho chválím. Odstíny jsou pro mě vhodné a i když na fotce působí trochu naoranžověle, ve skutečnosti jsou opravdu přirozené. Jsou jemně mleté, konzistence je příjemná a netvoří nánosy. Výdrž je normální, školní i pracovní zvládá v pořádku.

Taky musím podotknout, že produktu je opravdu hodně, 18 gramů a celé srdce je obrovské! I provedení v lesklém černém plastu vypadá úžasně, ale nezapomínejte, že se na něm krásně drží otisky prstů a takže srdce musíte pořád leštit.

Za mě ano a pokud si produkt chcete zakoupit tak si pospěšte. Je to limitovaná edice, k sehnání pouze v Sephorách za cenu kolem 900 Kč.
Máte už na léto nějaký bronzer?

Může vás také zajímat

Fake it till you make it – chovejte se tak, jako byste to už měli / OUTFIT

Zákon přitažlivosti (law of attraction) – na tento pojem narážím v poslední době celkem často. Vlastně jsem ani nevěděla, že se tomu tak říká, ale zjistila jsem, že jsem ho nevědomky praktikovala už dlouho (bohužel někdy i ne v tom dobrém). A když se ohlédnu zpět, sama jsem důkazem, jak […]

Číst více
chanelchanel motivacemotivace Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit sakosako

6 věcí, které bych pro miminko pořídila znovu

Našemu Hugovi budou brzy tři roky, tak moc to letí! Nedávno jsem si prohlížela fotky z doby, kdy byl miminko, a přemýšlela, jaké že to vlastně bylo. Také jsem vyřazovala a posílala dál nějaké věci, které už nepotřebujeme. A postupně mě u toho napadlo napsat článek na téma – co […]

Číst více
miminkomiminko Myslím na dětiMyslím na děti nákupynákupy Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší

Top: březenUž jsem se vám pochlubila svou nádhernou a božsky voňavou svíčkou od Jo Malone? Myslím že ne, tak tady ji máte. Jestli chcete někoho podarovat luxusní svíčkou, sáhněte po britské značce Jo Malone. Tahle svíčka s vůní červených růží voní na metry i takhle zavřená a nezapálená. A to balení, to je nádhera!


Oblíbenou vůní v březnu se stala Dream Fearlessly od Mary Kay. Moc se mi líbí její skleněný...

Číst více
benefitbenefit jo malonejo malone mary kaymary kay saloossaloos the ordinarythe ordinary toptop top oftop of