• Úvod
  • Blogy
  • Too Faced - Soulmates Bronzer - beautyblogerky.cz
Too Faced - Soulmates Bronzer
Sdílejte s přáteli
Dnes vám přináším recenzi na limitovanou kolekci dua bronzeru a tvářenky. Už jen název Soulmates mluví o všem. Too Faced nám jej nabídl ve dvou variantách, Big & Carrie a Ross & Rachel. Já zvolila druhou verzi, protože se v růžových tvářenkách cítím lépe. Navíc verze s růžovým srdíčkem má bronzer trochu tmavší, což je pro mě v létě ideálnější, neboť v létě chytám opravdu tmavé opálení. 
Soulmates tedy kombinuje bronzer i tvářenku s jemným shimmerem. Pomocí tohoto produktu dosáhnete jemně opáleného vzhledu. Miluji tyto multifunkční produkty, kde můžete použít zvlášť tvářenku, nebo bronzer, či spojit tyto proudukty dohromady. 
Bronzer je vhodný pro kontury a rozjasnění pleti, tvářenka se dá použít jako projasňující prvek v líčení. Na konturování ale pořád raději používám jeho bráchu, tedy Chocolate Soleil také od Too Faced. Bronzer má naprosto dokonalý tvar, který ve mě evokuje vzpomínku na jedno mé staré srdcovité zrcátko, které jsem zbožňovala a už se mi rozbilo. Možná právě tahle vzpomínka byla hlavním důvodem, proč jsem si Soulmates zakoupila. Jediné co bych vytkla je lesklý povrch, na kterém je vidět každý otisk prstu.

Co se týče samotného produkto, tak já ho chválím. Odstíny jsou pro mě vhodné a i když na fotce působí trochu naoranžověle, ve skutečnosti jsou opravdu přirozené. Jsou jemně mleté, konzistence je příjemná a netvoří nánosy. Výdrž je normální, školní i pracovní zvládá v pořádku.

Taky musím podotknout, že produktu je opravdu hodně, 18 gramů a celé srdce je obrovské! I provedení v lesklém černém plastu vypadá úžasně, ale nezapomínejte, že se na něm krásně drží otisky prstů a takže srdce musíte pořád leštit.

Za mě ano a pokud si produkt chcete zakoupit tak si pospěšte. Je to limitovaná edice, k sehnání pouze v Sephorách za cenu kolem 900 Kč.
Máte už na léto nějaký bronzer?

Může vás také zajímat

6 dárků pro dvouleté děti, které zaručeně sklidí úspěch

Dneska pro vás výjimečně nemám žádný tip, kam zajet na výlet nebo do herničky, ale napadlo mě, že by se vám mohly hodit – takhle v předvánočním čase – nějaké tipy, co koupit pod stromeček. Mému Hugovi je teď skoro dva a půl roku, a posledních několik měsíců doma protáčíme […]

Číst více
dva rokydva roky hračkyhračky Myslím na dětiMyslím na děti nákupynákupy Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší vánoční dárkyvánoční dárky

CARMEX: Original Lip BalmCarmex je v blogosféře snad nejznámějším balzámem na rty, který hlásá nápravu rozpraskaných a suchých rtů. Je velice oblíbený a u nás na běžném trhu nesehnatelný. Na e-shopech se jeho cena pohybuje kolem sto korun, mně jej sestra přivezla z USA za jeden dolar.

Balení je strašné, působí chatrně a nemluvím o aplikátoru, který chybí. Takže mi z produktu vyjede "had" produktu a většinou ho zbytečně...

Číst více
carmexcarmex recenzerecenze rtyrty

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 13. VÝHRA (ALTERNA)

Hezké ráno! Dnešní výhra ve velké předvánoční soutěži dodá budoucí majitelce zdravou a objemnou hřívu. Jako dárek dnes totiž otevírám tento set vlasové péče  CAVIAR VOLUME DUO od značky Alterna. (P.S. Všimli jste si nových obalů se stříbrným vrškem? Ty vznikly proto, že se produkty Aterny začaly falšovat. Takže bacha na to. […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže