• Úvod
  • Blogy
  • Too Faced - Soulmates Bronzer - beautyblogerky.cz
Too Faced - Soulmates Bronzer
Sdílejte s přáteli
Dnes vám přináším recenzi na limitovanou kolekci dua bronzeru a tvářenky. Už jen název Soulmates mluví o všem. Too Faced nám jej nabídl ve dvou variantách, Big & Carrie a Ross & Rachel. Já zvolila druhou verzi, protože se v růžových tvářenkách cítím lépe. Navíc verze s růžovým srdíčkem má bronzer trochu tmavší, což je pro mě v létě ideálnější, neboť v létě chytám opravdu tmavé opálení. 
Soulmates tedy kombinuje bronzer i tvářenku s jemným shimmerem. Pomocí tohoto produktu dosáhnete jemně opáleného vzhledu. Miluji tyto multifunkční produkty, kde můžete použít zvlášť tvářenku, nebo bronzer, či spojit tyto proudukty dohromady. 
Bronzer je vhodný pro kontury a rozjasnění pleti, tvářenka se dá použít jako projasňující prvek v líčení. Na konturování ale pořád raději používám jeho bráchu, tedy Chocolate Soleil také od Too Faced. Bronzer má naprosto dokonalý tvar, který ve mě evokuje vzpomínku na jedno mé staré srdcovité zrcátko, které jsem zbožňovala a už se mi rozbilo. Možná právě tahle vzpomínka byla hlavním důvodem, proč jsem si Soulmates zakoupila. Jediné co bych vytkla je lesklý povrch, na kterém je vidět každý otisk prstu.

Co se týče samotného produkto, tak já ho chválím. Odstíny jsou pro mě vhodné a i když na fotce působí trochu naoranžověle, ve skutečnosti jsou opravdu přirozené. Jsou jemně mleté, konzistence je příjemná a netvoří nánosy. Výdrž je normální, školní i pracovní zvládá v pořádku.

Taky musím podotknout, že produktu je opravdu hodně, 18 gramů a celé srdce je obrovské! I provedení v lesklém černém plastu vypadá úžasně, ale nezapomínejte, že se na něm krásně drží otisky prstů a takže srdce musíte pořád leštit.

Za mě ano a pokud si produkt chcete zakoupit tak si pospěšte. Je to limitovaná edice, k sehnání pouze v Sephorách za cenu kolem 900 Kč.
Máte už na léto nějaký bronzer?

Může vás také zajímat

Vichy: Minéral 89 BoosterKolem boosteru Minéral 89 od Vichy byl v lońském roce docela humbuk. Komerce na mě skákala na každém rohu a nedivím se, že jsem jí podlehla. Vichy slibuje jedinečnou kombinaci termální vody ve spojení s kyselinou hyaluronovou přírodního původu. Produkt má posilovat funkci kožní bariéry a působit proti agresorům jako je znečištění, stres. Pleť má hydratovat, tonizovat a projasňovat.

Produkt má...

Číst více
pleťpleť recenzerecenze VichyVichy

Weekly snapshots

weekly

Krásný den. Zase jsem dala dohromady pořádnou porci fotek za uplynulé týdny, ať se vám líbí

puma
Měla jsem několik milých schůzek, například s @cocoes 
alriso
Krásné akce, tady představení letních novinek Nespresso
nespresso
Také zkouším spoustu nové kosmetiky
decleor
roses
bata
ratboa
Rozlučka se svobodou mé sestřenice
marina
view
nelením a poctivě 2-3x týdně cvičím
gym
a k lepším výsledkům mi pomáhá můj oblíbený veganský protein z Ladybio
protein
stylinterier
home
mango
sunset
Baťa x Colours of Ostrava,...

Číst více
Biosophy storeBiosophy store Helmut NewtonHelmut Newton kviff2019kviff2019 NespressoNespresso wonderful czwonderful cz

SPF nebo make-up? S tímto přípravkem získáte obojí / KOSMETICKÁ RECENZE

S příchodem léta začínám řešit ochranu své pleti před slunečními paprsky. Do jisté míry jsou určitě zdravé, zvyšují produkci vitaminu D v těle, ale na druhé straně na obličeji dokáží zrychlit stárnutí a vyvolat pigmentové skvrny. A předejít se tomu dá používáním SPF, i ve městě nebo při procházce v […]

Číst více
recenzerecenze Recenze produktůRecenze produktů shiseidoshiseido Zkrášluji seZkrášluji se