• Úvod
  • Blogy
  • Top: Březen 2017 - beautyblogerky.cz
Top: Březen 2017
Sdílejte s přáteli
V březnu jsem si okamžitě zamilovala svůj nový Chanel Les Beiges Healthy Glow Powder. Když jsem okolo sebe začala šířit, že mám v plánu si koupit tento pudr, lidé většinou pozvedli obočí a ptali se proč proboha chci utratit tolik peněz za takovou hloupost. Myslím si, že mnohdy ani netuší, jak jsou některé high-end produkty odlišné od běžně dostupných drogérkových kousků a přidanou hodnotu v tomto pudru umím najít velmi rychle. Produkt je to lehoučký, jedná se o ne tak krycí pudr, jenž jedním tahem štětce tvář instantně projasní a sjednotí. Udělá ji zkrátka nádhernou. Navíc naprosto božsky voní. Luxusní balení nejspíš ani komentovat nemusím. Více Vám o něm povím po delším testování v samostatné recenzi.

Novinkou u mě doma a také oblíbencem na rtech se stala má nová MAC rtěnka. Tentokrát jsem zvolila finish Amplified a odstín Craving, jenž je jemně růžový a přirozený. Rtěnka je vhodná na každodenní použití a používám si ji především do práce. 

Ve schránce mi nedávno přistál balíček s těmito doplňky stravy na odvodnění organismu. Myslím si, že se o zavodnění tolik nemluví, ale třeba u mě je to několikaletý problém, který vygradoval především kvůli používání hormonální antikoncepce. Zadržování vody u mě způsobuje nafouklé břicho, bolavá chodidla a především nevzhledné váčky pod očima. Každé jaro proto vykonávám detox zaměřený na odvodnění. Zrovna jsem s ním měla v plánu začít, když mi tyto tobolky 3 bylinky na odvodnění od značky Kneipp dorazily. Začala jsem je tedy každý den třikrát denně před jídlem užívat a zároveň jsem doplnila kůru o běžně dostupnou čajovou směs na odvodnění, nebo kopřivový čaj a to dvakrát denně. Důležitý je pitný režim a pravidelný pohyb. Po měsíci rozhodně vidím pozitivní účinky a cítím se lépe. Myslím, že se tělo trošku pročistilo, ale především se cítím opravdu odvodněná. Za mě palec nahoru a určitě jsem tuto kůru neužívala naposledy.


Tento Tangle Teezer mi závidějí všichni muži, kteří jej zahlédli! Slavný kartáč na vlasy přišel s pohádkovou kolekcí a já vlastním tuto Star Wars edici z Disney kolekce, která se mi vážně moc líbí. Jedná se o kompaktní verzi produktu, jenž narozdíl od klasického Tangle Teezeru ještě nevlastním a musím říct, že není vůbec špatná. Produkt se v ruce drží dobře, nijak mi nevypadává a menší plocha není na škodu, tedy nemám s česáním vlasů žádný problém. Kartáč má kryt na přední část, takže při cestování si jemné plastové štětinky neponičíte. Kartáček tak v pohodě házím do kabelky a nosím jej s sebou. Tento produkt mám z e-shopu Salon Pro, který nabízí spoustu profesionálních produktů v péči o vlasy a mimo jiné také velkou nabídku právě Tangle Teezeru ve všech možných variantách. Podívejte se sami, neboť například varianta s Elzou a Annou je kouzelná!

Jaké produkty jste si v březnu oblíbili? 
 

Může vás také zajímat

Foamie: houba do sprchyNedávno se mi do rukou dostaly tyto dvě varianty houby Foamie. Jedná se o klasickou houbu na mytí, která v sobě však má implementované mýdlo. Stačí houbu tedy namočit, párkrát promačkat a už pěníte a myjete. 


Houba je na dotek příjemná, opravdu se s ní ráda mydlím. Mocca Peelvarianta nejen že dokonale voní po kávě, ale má jednu stranu houbičky exfoliační a tak hezky a jemně peelinguje pokožku těla...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz foamiefoamie recenzerecenze tělotělo

Jaká je Kuličková jízda od Albi?

Když se řekne Albi, velká spousta rodičů si jako první představí jejich edici Kouzelné čtení. Slyšela jsem na ni už tolik chvály! Mám ji i dlouhodobě na seznamu věcí, které bych ráda Hugovi pořídila, ale zatím jsem se k tomu nedostala. Vlastníme od Albi ale dvě Chytrá pexesa a jsme […]

Číst více
hračkyhračky Myslím na dětiMyslím na děti Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší