Sdílejte s přáteliAsi by to nebylo to pravé léto bez pořádné letní vůně! Tou letošní je pro mě s. Oliver Feels Like Summer. Toaletní voda, která voní po grepech, citrónech a bergamotu, cítím uz ní i můj oblíbený jasmín a ambrózie. Jedná se o svěží vůni, která po přestříkání v průběhu dne vydrží dělat radost celý den. Navíc není ten design jako vytvořený na letní dovolenou u moře? 


V létě se snažím líčit minimálně, avšak co Vám budu povídat. Samozřejmě, že se mi pleť naprosto pobláznila a nevycházím z domu bez pořádné dávky korektoru a pudru. Vše následně fixuji tímto Makeup Fixing Spray od Mary Kay. V parných dnech mě hezky osvěží a líčení pak drží a drží. 


Jak jsem již zmínila. Moje pleť se naprosto pobláznila. Samozřejmě je mi jasné, že se jedná o důsledek vysazení hormonální antikoncepce, které proběhlo na podzim. A tak holt musím pořádně skousnout zuby a vydržet. Mezitím jednotlivá ložiska pupínků zakrývám tímto Dermacol Makeup Cover. Nikdy bych jej neaplikovala na celou pleť, ale na jednotlivé pupínky není vůbec špatný. Víte, že se jedná o nejprodávanější produkt této české značky?


Jestli jsem si něčím přivolávala letní dovolenou, byla to jednoznačně Zubní pasta Sole od Weledy. Jedná se o takovou tu nepěnivou zubní pastu, která slibuje vysokovou čistící schopnost díky obsahu měkkých krystalků mořské soli. Podporuje zvýšenou tvorbu slin a tím samočistící schopnost ústní dutiny. Neutralizuje škodlivé kyseliny a tak předchází zubnímu kazu. Dlohodobá neutralizace kyselého pH zase předchází tvorbě zubního kamene. O pastě se ještě asi rozepíšu v samostatné recenzi, avšak zatím si budu užívat její svěží a především slanou chuť!


Collalloc jsem si zakoupila asi před dvěma měsíci a začínám pociťovat pozitivní účinky. Jedná se o bioaktivní mořský kolagen bez nějakých přísad. Každé ráno si tak rozpouštím jeden sáček ve sklence vody a piju na lačno. Ještě mi nějaká doba do konce kúrý schází, tak dám vědět, jaké zázraky se děly. Zatím musím říct, že klouby nebolí! 

Jaké produkty dělaly radost v červnu Vám?

Může vás také zajímat

Valencia | Photodiary part 1

Valencia

Krásný víkend! Konečně jsem se prokousala fotkami z Valencie, kde jsem za začátku měsíce strávila týden s kamarádkami a hrozně jsme si to užily! Takovou dovolenou už jsem vážně potřebovala jako sůl. Španělsko obecně mám hrozně ráda, líbí se mi jejich kultura, jazyk, skvělé jídlo, krásná místa,.. Samozřejmě jsou věci, které někomu mohou vadit, jako například jejich šílená pomalost, odpolední...

Číst více
MRLtravelsMRLtravels photodiaryphotodiary travellingtravelling ValenciaValencia ValencieValencie

Kam s dětmi – Farmapark Soběhrdy

Krásný pátek! Před námi je víkend, tak se vám třeba bude hodit recenze na Farmapark Soběhrdy, kam se vydala Blanka se svým dvouletým Hugem. Budu ráda i za vaše postřehy, jestli jste na farmě byli a jak se vám tam líbilo. O Hugově momentální zvířátkové obsesi jsem už psala, a dneska […]

Číst více
Kam s dětmiKam s dětmi Myslím na dětiMyslím na děti výlet pro dětivýlet pro děti

Hair talk

h&s
Krásný den! Na mé vlasy mi chodí stále spoustu dotazů a tak jsem zase po delší sobě sepsala článek na toto téma a pokusím se odpovědět i na všechny Vaše otázky.

Začnu s péčí.
Mé vlasy patří spíše k mastnějším a i přesto se mi sem tam tvoří lupy a to hlavně v okolí spánků. Vlasy si myji několikrát do týdne (4-5x) a momentálně zkouším skvělou novinku od Head&Shoulders - Supreme moisture. Pro tuto řadu...

Číst více
Dyson fénDyson fén hair talkhair talk recenzerecenze Supreme moistureSupreme moisture tangle teezertangle teezer