• Úvod
  • Blogy
  • Top: červenec 2016 - beautyblogerky.cz
Top: červenec 2016
Sdílejte s přáteli
Nebude překvapením, že nejoblíbenějím produktem měsíce červenec budou mé nádherné Guerlain Météorites Pearls Carousel, o kterých jsem se rozepsala tady. Používám je snad při každém léčení a to na tváře, oční víčka a nebo lehce přes celou pleť. Pokud máte možnost je ještě sehnat, určitě se po nich podívejte.

V létě ráda sahám po bronzerech, které jinak v průběhu roku směle ignoruji. Mým nejoblíbenějším je Too Faced Soul Mates bronzer v odstínu Ross & Rachel. Bohužel to byla limitka, ale občas se na nějakých stránkách dá ještě sehnat. Jedná se o opravdu krásný bronzer s velmi jemným shimmerem, který se netřpytí, ale pleť přesto prozáří.

Zbožňuji výrazné rty a momentálně jsem si zamilovala tuto krásku od L'Oreal. Jedná se o limitku červených rtěnek a je od Doutzen. Opravdu nádherná oranžáda, ačkoliv se jedná o kolekci rudých rtěnek.

Co se týče péče o pleť tak si zrovna užívám sérum Hydr8 B5 a C-Tetra od mé oblíbené kosmetické značky Medik8. O séru s kyselinou hyaluronovou jsem psala už tady a aplikuji jej každý večer. C-Tetra, jenž je známý svým vysokým obsahem vitamínu C používám nejraději ráno. Na léto totiž slibuje spoustu benefitů a mimojiné reparaci sluníčkem poškozené pleti.


O vůni Look up now od Mexx a jejím dvojčeti pro muže jsem se už zmiňovala. Ačkoliv jsem nejdříve myslela, že pro mě nebude tak vhodná, nakonec jsem si ji velmi oblíbila a v červenci jsem ji používala nejčastěji ze všech svých voňavek a především na večerní události. Navíc má velmi přívětivou cenu, jenž se pohybuje okolo pěti stovek. Jestli tedy sháníte nevou vůni, zkuste se v drogérii, nebo parfumérii mrknout, tedy spíš asi přivonět k této oranžové limitované variantě.

Jaké produkty jste si v červenci oblíbili vy?

Může vás také zajímat

Oční krém pro unavené mámy

Znáte to –  s dětmi se vám spánku moc nedopřeje. Buď je v noci kojíte, přebalujete, nebo za vámi přijdou ve 4 ráno, že si chtějí hrát. A ty větší zase vymýšlí před spaním všechno možné, jen aby nemusely do postele. V 10 večer se svalíte na gauč a to […]

Číst více
na očina oči notinonotino oční krémoční krém recenzerecenze Recenze produktůRecenze produktů shiseidoshiseido Zkrášluji seZkrášluji se

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty