• Úvod
  • Blogy
  • Top: červenec 2016 - beautyblogerky.cz
Top: červenec 2016
Sdílejte s přáteli
Nebude překvapením, že nejoblíbenějím produktem měsíce červenec budou mé nádherné Guerlain Météorites Pearls Carousel, o kterých jsem se rozepsala tady. Používám je snad při každém léčení a to na tváře, oční víčka a nebo lehce přes celou pleť. Pokud máte možnost je ještě sehnat, určitě se po nich podívejte.

V létě ráda sahám po bronzerech, které jinak v průběhu roku směle ignoruji. Mým nejoblíbenějším je Too Faced Soul Mates bronzer v odstínu Ross & Rachel. Bohužel to byla limitka, ale občas se na nějakých stránkách dá ještě sehnat. Jedná se o opravdu krásný bronzer s velmi jemným shimmerem, který se netřpytí, ale pleť přesto prozáří.

Zbožňuji výrazné rty a momentálně jsem si zamilovala tuto krásku od L'Oreal. Jedná se o limitku červených rtěnek a je od Doutzen. Opravdu nádherná oranžáda, ačkoliv se jedná o kolekci rudých rtěnek.

Co se týče péče o pleť tak si zrovna užívám sérum Hydr8 B5 a C-Tetra od mé oblíbené kosmetické značky Medik8. O séru s kyselinou hyaluronovou jsem psala už tady a aplikuji jej každý večer. C-Tetra, jenž je známý svým vysokým obsahem vitamínu C používám nejraději ráno. Na léto totiž slibuje spoustu benefitů a mimojiné reparaci sluníčkem poškozené pleti.


O vůni Look up now od Mexx a jejím dvojčeti pro muže jsem se už zmiňovala. Ačkoliv jsem nejdříve myslela, že pro mě nebude tak vhodná, nakonec jsem si ji velmi oblíbila a v červenci jsem ji používala nejčastěji ze všech svých voňavek a především na večerní události. Navíc má velmi přívětivou cenu, jenž se pohybuje okolo pěti stovek. Jestli tedy sháníte nevou vůni, zkuste se v drogérii, nebo parfumérii mrknout, tedy spíš asi přivonět k této oranžové limitované variantě.

Jaké produkty jste si v červenci oblíbili vy?

Může vás také zajímat

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 12. VÝHRA (SEBAMED)

Krásný začátek týdne! Dnešní výhrou ve velké předvánoční soutěži je balíček lékařské kosmetiky Sebamed. INFO O VÝHŘE: Výherní balíček obsahuje Sebamed produkty: Intimní emulze: Intimní emulze bez mýdla pro jemnou denní hygienu intimních míst s pH 3,8, které je vhodné pro přirozenou rovnováhu mikroflóry. Tělové mléko s Q10: Zvyšuje hydrataci, zlepšuje a obnovuje elasticitu a […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 sebamedsebamed SoutěžeSoutěže

Decor wishlist | koupelna

decor.jpg


Krásný den! Po minulém wishlistu dekorací do ložnice , jsem si připravila list věcí, které by se mi líbily do koupelny. Jestli si potrpím na některý z pokojů v bytě, tak je to právě koupelna a i ta u mě byla první místností, kterou jsem se jala vybavovat. Jaké kousky mě zaujaly a které už jsem si pořídila?

Tenhle kobereček jsem objednávala hned, jak jsem ho na stránkách Bellarose viděla. Klasické...

Číst více
bella rosebella rose HM homeHM home JyskJysk wishlistwishlist Zara homeZara home

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 11. VÝHRA (OLAPLEX)

Hezkou neděli! Dnešní výhrou ve velké předvánoční soutěži je balíček vlasové péče Olaplex (k dostání ve vybraných salonech). INFO O VÝHŘE: Mnoho žen zná problém s poškozenými vlasy po nešetrném barvení, trvalé či častém používání žehliček a kulem na vlasy. Následkem jsou křehké vlasy, které jsou náchylné k cuchání a lámání se. S novou […]

Číst více
olaplexolaplex Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže