Top: leden
Sdílejte s přáteli
Jak začal Váš nový rok? Můj začátek roku 2018 je snad ten nejvíc chaotičtější ze všech. Zkouškové, přemíra práce v práci a nezbývá mi žádný čas pro to, co mám ráda, nebo co bych ráda dělala. Doufám, že v únoru, kdy bych měla mít většinu zkoušek za sebou, si udělám čas alespoň vyrazit na nákupy, nebo někam do přírody, popřípadě za relaxací do wellness.

Víte, že Manufaktura nabízí i svíčky? A né ledajaké. Jedná se o přírodní svíčky ze sójového vosku. Můžete je sehnat ve dvou voňavých variantách: růže a nebo vůně čistého prádla, kterou zobrazuji na fotografii. Růžovou jsem po několika měsících už spotřebovala, vůni prádla si momentálně užívám. Obě vůně jsou podle mě univerzální a nedchnou každého. Krásně provoní místnost, ne málo, ne ale ani moc vlezle a nepříjemně. Tyto svíce jsou ručně odlévané z vysoce kvalitního a ekologicky šetrného 100% sójového vosku. Ten oproti svícím vyrobených klasicky z parafínu hoří čistěji a pomaleji, takže není nějak nezdravý a vydrží mnohem déle hořet. Aroma se uvolňuje již při nižší teplotě. Osobně se z běžných komerčních svící snažím přejít právě na tento druh svíček, neboť si myslím, že se jedná o dobrou investici. Pokud máte takového svíčky také v hledáčku, mrkněte do Manufaktury, nabízí tyto dvě v nádherném balení, které je vhodné jako dárek a to za příznivou cenu, mrkněte sami.

Nejoblíbenější vůní zimních měsíců se stala má Gucci Bloom. Pro toho kdo miluje výrazný jasmín, se jistojistě tento květinový parfém stane i jeho láskou. 


Jestli jste jako já posedlí užíváním různých zelených doplňků stravy, podívejte se po Spirulině. Jedná se o sinici, jejíž buněčná stěna je tvořena polysacharidem, který je pro lidské tělo lehce stravitelný a tak jeho unikátní živiny jsou jednoduše vstřebány. Spirulina se tak perfektně hodí pro výživu našeho organismu a řadí se k takzvaným zeleným superpotravinám. Patří k jedinečným zdrojům rostlinným bíkovin a tvrdí se, že jich obsahuje nejvíce ze všech potravin. Je tedy více než vhodná pro vegany, nebo vegetariány. Mimo jiné má antioxidační schopnosti a napomáhá imuitnímu systému, také k udržení normání hladiny cukru v krvi a přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě a tak dále. Produkt můžete sehnat v prášku, nebo tabletách, já osobně vždy upřednostňuji tablety, neboť vůně a chuť zelených potravin nebývá vábná. U řas a sinic, tedy i u spiruliny doporučuji začít s dávkováním pozvolna, nejdříve začínám napříkad na pěti tabletách denně a pak užívám tablet třeba patnáct, ráno na lačno a zapiji je sklenicí vody. Co na spirulině zbožňuji je fakt, jak dokáže upravit zažívání a dostat do mě spoustu bílkovin a dalších vitamínů, nebo důležitých výživových prvků a přitom zcela přirozeně, bez jakékoliv chemie. Určitě doporučuji všem se po Spirulině podívat, takovéto balení není vůbec drahé a zvláště v období zimi se jedná o perfektní doplněk stravy, vhodný pro všechny z nás. Tuto Spirulinu mám od značky Allnature a je k sehnání tady, na elixi.cz.


Od zastoupení Weledy jsem dostala nádherný vánoční balíček obsahující můj nejoblíbenější sprchový krém a krém na ruce pro citlivou pokožku, tedy v mandlové variantě. Ta naprosto dokonale voní po sladkých mandlích, božsky kůži celého těla hydratuje a vyživuje. Za mě se jedná o jejich nejuniverzálnější řadu, která musí vyhovovat snad všem. V balení jsem dále objevila diář, který už nosím v kabelce a také maličkou ozdobičku na stromeček, která mě vskutku potěšila, neboť já letos Vánoce trávila bez stromečku a ozdobu jsem si tak pověsila alespoň na okno.

Od agentury, kterou mám v práci na starosti jsem obdržela dokonalý diář pro markeťáky. Produkt je to poměrně veliký, tak jej mám v práci na stole a píši si do něj pracovní týdenní úkoly, reporty a poznatky. Nejvtipnější jsou marketingové citáty a na konci dokonce nějké tipy pro klasické marketingové úkoly. Z tohoto jejich dárečku jsem měla vskutku velikou radost. 
Co dělalo v lednu radost Vám?

Může vás také zajímat

6 dárků pro dvouleté děti, které zaručeně sklidí úspěch

Dneska pro vás výjimečně nemám žádný tip, kam zajet na výlet nebo do herničky, ale napadlo mě, že by se vám mohly hodit – takhle v předvánočním čase – nějaké tipy, co koupit pod stromeček. Mému Hugovi je teď skoro dva a půl roku, a posledních několik měsíců doma protáčíme […]

Číst více
dva rokydva roky hračkyhračky Myslím na dětiMyslím na děti nákupynákupy Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší vánoční dárkyvánoční dárky

CARMEX: Original Lip BalmCarmex je v blogosféře snad nejznámějším balzámem na rty, který hlásá nápravu rozpraskaných a suchých rtů. Je velice oblíbený a u nás na běžném trhu nesehnatelný. Na e-shopech se jeho cena pohybuje kolem sto korun, mně jej sestra přivezla z USA za jeden dolar.

Balení je strašné, působí chatrně a nemluvím o aplikátoru, který chybí. Takže mi z produktu vyjede "had" produktu a většinou ho zbytečně...

Číst více
carmexcarmex recenzerecenze rtyrty

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 13. VÝHRA (ALTERNA)

Hezké ráno! Dnešní výhra ve velké předvánoční soutěži dodá budoucí majitelce zdravou a objemnou hřívu. Jako dárek dnes totiž otevírám tento set vlasové péče  CAVIAR VOLUME DUO od značky Alterna. (P.S. Všimli jste si nových obalů se stříbrným vrškem? Ty vznikly proto, že se produkty Aterny začaly falšovat. Takže bacha na to. […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže