Top: listopad 2017
Sdílejte s přáteli
Jako každý měsíc už pár let i v listopadu jsem bojovala proti vypadávání vlasů. Momentálně zkouším tuto chininovou řadu značky Klorane a nevypadá to zas tak zle! Ještě si nějaký měsíc musíme počkat, já na výsledky a vy na recenzi. Každopádně kdysi jsem používala jejich řady pro suché vlasy a ty byly parádní, takže jestli rozmýšlíte nad nějakými vlasovými produkty, zkuste mrknout na jejich nabídku.

Na Interbeauty jsem si pořídila tento CND Offy Fast olejový rozpouštěč gelových laků a funguje na jedničku. Jako každý takový čistič obsahuje aceton, který neskutečně nehty vysušuje, takže jsem ráda, že je k sehnání i regenerační verze s olejíčky. 


Na e-shopu Parfémy El-Nino měli nedávno velké výprodeje a já tam pořídila produkty fakt za pár kaček, jako třeba tuto zázvorovou Marvis zubní mastu. Na chuť jsem si chvíli musela zvykat, ale teď ji zbožňuji a zdá se mi, že zuby jsou opravdu o trošku bělejší.

Dalším úlovkem byl Brow Zings od Benefitu. Ani vám snad nebudu říkat, za kolik tam tato sada vosku a stínu na obočí s roztomiloučkým skládacím štětcem a pinzetkou byla! Za mě zatím paráda a v listopadu jsem na obočí nepoužívala nic jiného.


Už znáte tyto bláznivé ovocné, zeleninové a květinové plátýnkové masky korejské značky Kocostar? Jestli ne, tak na ně určitě mrkněte, za mě parádní dárek k vánocům. Největší výhodou je, že každé to "ovocíčko" je jedna malá plátýnková maska a vy tak na sebe můžete kiwi napatlat kde chcete. Fajn blbinka na noční přespávačky a divili byste se, jak na to berou i chlapi! Zatím je ještě testuji, takže celkové závěry sepíšu později.



Jestli mě lákají výživové doplňky na vlasy, bývají to vždy ty s obsahem kolagenu. Ten obsahuje i Clarie Beauty Hair, což je zcela přírodní produkt na podporu růstu vlasů. Kombinuje přírodní látky a revoluční kyselinu fosfatidovou. Tato látka je prý 2x účinnější, než minoxidil, který každý, koho trápí vypadávání vlasů jistojistě zná. Výrobek by měl až o 350% zvýšit tvorbu keratinocydů, jenž jsou zásadem vlasových váčků. V kombinaci s péčí na vlasy, kterou současně používám mi přijde, že výsledek vidím, tedy vlasy mi vskutku vypadávají o něco méně. Avšak měsíční kůra je podle mě slabá a na výrazné výsledky by musel člověk užívat takový přípravek alespoň tři měsíce. Věřím, že po delší době by byl účinnek tohoto doplňku výraznější a dlouhodobější.
Jaké produkty jste milovali v listopadu Vy?

Může vás také zajímat

Není to vždy tak, jak to vypadá/ OUTFIT

Od minulého týdne se v mém osobním životě staly velké kotrmelce a zvraty. Potřebuji teď být sama se sebou víc než kdy jindy a mám plno věci k řešení. Prostě jsem myšlenkami úplně mimo. Ale přesto se snažím fungovat, být ta super máma pro holky, zařizovat všechno potřebné a dokončovat […]

Číst více
červenáčervená Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit podzimpodzim

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 15. VÝHRA (KOCOSTAR)

Věřili byste, že už jsme v polovině velké předvánoční soutěže?  A to vás čeká ještě spousta krásných výher. Dnes to je tento balíček textilních masek od korejské značky KOCOSTAR. INFO O VÝHŘE: Korejská kosmetika KOCOSTAR má svou bohatou historii založenou na vysoce kvalitních surovinách prověřenou staletími, díky které je celosvětově uznávaná a […]

Číst více
KocostarKocostar Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže

Medik8: Pore Minimising Tonic



Exfoliační tonika s obsahem kyselin jsou hit už delší dobu, přesto je poměrně složité nějaká běžně v obchodech ulovit. Já je vždy musím objednávat ze zahraničí. To se však netýká Pore Minimising Tonic od Medik8, což je sice britská značka, avšak dostupná na českém e-shopu medaprex. Tento produkt obsahuje alfa a beta-hydroxykyseliny alfa-lipoovou, l-mandlovou a l-mléčnou, právě díky kterým...

Číst více
medaprexmedaprex medik8medik8 pleťpleť recenzerecenze