• Úvod
  • Blogy
  • Top Of April 2014 - beautyblogerky.cz
Top Of April 2014
Sdílejte s přáteli
Michael Kors - Glam Jasmine Parfum
Kdo viděl můj wishlist, tak ví. Toužily jsme po ní s mamkou společně a tak jsme si ji musely nadělit. Pro milovníky sladších vůní je božská. Design balení se mi líbí, je typický korsovský a na mě působí luxusně, i když stříbrné provedení by se mi líbilo víc. Vůně vydrží dlouho, pokud se sprchuji ráno a poté na sebe nanesu parfém, cítím ho ze sebe ještě druhé ráno před koupelí, ale už v jeho rozloženější verzi. Všem doporučuji co nejdříve očuchat v Sephoře!

Babylove - Dětský krém
Musela bych o něm mluvit jen a jen v superlativech. Za mě nejlepší krém pro mou citlivou a smíšenou pleť, za naprosto směšnou cenu. Více si můžete přečíst zde.
 
Medik8 - PoreCleanse Gel
Tento gel si chválí i Rendy. Jedná se o čistící gel a exfoliační na základě AHA kyselin. Mou citlivou pleť nedráždí a krásně a hloubkově ji čistí. Nemám mu co vytknout, možná jen jeho cenu. Více se o něm můžete dozvědět tady.
 
Aussie - Miracle Moist Condicioner
Australskou značku Aussie a její produkty jsem chválila už zde. Na blogu Illusoire jsem vyhrála hydratační řadu, tentokrát s kondicionérem, který jsem ještě nevlastnila. Tento měsíc jsem ho zařadila do své rutiny a nemám mu co vytknout. Skvělý kondicionér, který plní svou práci a naprosto úžasně žvýkačkově voní!

Jací jsou Vaši dubnoví oblíbenci? Máte s některým z těchto produktů zkušenost? :-)
Užijte si dnešní Valpuržinu noc (já ji trávím s učením) a závidím všem, kteří si mohou užít i první máj, já zase uschnu.. Zítra je vyhlášení giveaway, takže máte poslední šanci se zapojit. 

Může vás také zajímat

Oční krém pro unavené mámy

Znáte to –  s dětmi se vám spánku moc nedopřeje. Buď je v noci kojíte, přebalujete, nebo za vámi přijdou ve 4 ráno, že si chtějí hrát. A ty větší zase vymýšlí před spaním všechno možné, jen aby nemusely do postele. V 10 večer se svalíte na gauč a to […]

Číst více
na očina oči notinonotino oční krémoční krém recenzerecenze Recenze produktůRecenze produktů shiseidoshiseido Zkrášluji seZkrášluji se

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty