• Úvod
  • Blogy
  • Top Of April 2014 - beautyblogerky.cz
Top Of April 2014
Sdílejte s přáteli
Michael Kors - Glam Jasmine Parfum
Kdo viděl můj wishlist, tak ví. Toužily jsme po ní s mamkou společně a tak jsme si ji musely nadělit. Pro milovníky sladších vůní je božská. Design balení se mi líbí, je typický korsovský a na mě působí luxusně, i když stříbrné provedení by se mi líbilo víc. Vůně vydrží dlouho, pokud se sprchuji ráno a poté na sebe nanesu parfém, cítím ho ze sebe ještě druhé ráno před koupelí, ale už v jeho rozloženější verzi. Všem doporučuji co nejdříve očuchat v Sephoře!

Babylove - Dětský krém
Musela bych o něm mluvit jen a jen v superlativech. Za mě nejlepší krém pro mou citlivou a smíšenou pleť, za naprosto směšnou cenu. Více si můžete přečíst zde.
 
Medik8 - PoreCleanse Gel
Tento gel si chválí i Rendy. Jedná se o čistící gel a exfoliační na základě AHA kyselin. Mou citlivou pleť nedráždí a krásně a hloubkově ji čistí. Nemám mu co vytknout, možná jen jeho cenu. Více se o něm můžete dozvědět tady.
 
Aussie - Miracle Moist Condicioner
Australskou značku Aussie a její produkty jsem chválila už zde. Na blogu Illusoire jsem vyhrála hydratační řadu, tentokrát s kondicionérem, který jsem ještě nevlastnila. Tento měsíc jsem ho zařadila do své rutiny a nemám mu co vytknout. Skvělý kondicionér, který plní svou práci a naprosto úžasně žvýkačkově voní!

Jací jsou Vaši dubnoví oblíbenci? Máte s některým z těchto produktů zkušenost? :-)
Užijte si dnešní Valpuržinu noc (já ji trávím s učením) a závidím všem, kteří si mohou užít i první máj, já zase uschnu.. Zítra je vyhlášení giveaway, takže máte poslední šanci se zapojit. 

Může vás také zajímat

Decor wishlist | ložnice

wish


Krásný den! Jelikož aktuálně zařizuju celý byt, slíbila jsem Vám na toto téma spoustu článků a dnes přicházím s prvním z nich. Skládání wishlistů mě hrozně baví a hezky si udělám pořádek v tom, co se mi líbí a jaký styl je mi nejbližší. Vidím, jak jednotlivé kousky fungují s ostatními a udělám si hezkou představu o celkovém výsledku. Jako první jsem tedy dala dohromady seznam věcí, které by se mi...

Číst více
bella rosebella rose decordecor JyskJysk vemzuvemzu wishlistwishlist

5 věcí, kvůli kterým mám ráda podzim

Znáte to. Na všem si musíte najít to dobré. A protože jsem vyloženě teplomilný člověk, bývá pro mě vždy výzvou se začít těšit na to chladnější období podzim-zima. (I když, jak počasí kouzlí poslední dva týdny, se mi moc líbí a mohlo by to takto zůstat až do jara.) Takže […]

Číst více
Co se zrovna dějeCo se zrovna děje notinonotino podzimpodzim vonna svickavonna svicka Zajímám seZajímám se

Mary Kay: Výroční konference 2018Opět po roce tu máme velkou Výroční konferenci Mary Kay. Na té se sejdou snad všechny kosmetické poradkyně a odměňují se za zásluhy uplynulého roku. K této příležitosti je pro novináře a blogerky uspořádána velká tiskovka, na které nám jsou především představeny novinky ze světa Mary Kay. Tato velká událost se tradičně koná v Kongresovém centru na Pankráci, ze kterého je božský výhled na Prahu a...

Číst více
eventsevents mary kaymary kay