• Úvod
  • Blogy
  • Top Of April 2014 - beautyblogerky.cz
Top Of April 2014
Sdílejte s přáteli
Michael Kors - Glam Jasmine Parfum
Kdo viděl můj wishlist, tak ví. Toužily jsme po ní s mamkou společně a tak jsme si ji musely nadělit. Pro milovníky sladších vůní je božská. Design balení se mi líbí, je typický korsovský a na mě působí luxusně, i když stříbrné provedení by se mi líbilo víc. Vůně vydrží dlouho, pokud se sprchuji ráno a poté na sebe nanesu parfém, cítím ho ze sebe ještě druhé ráno před koupelí, ale už v jeho rozloženější verzi. Všem doporučuji co nejdříve očuchat v Sephoře!

Babylove - Dětský krém
Musela bych o něm mluvit jen a jen v superlativech. Za mě nejlepší krém pro mou citlivou a smíšenou pleť, za naprosto směšnou cenu. Více si můžete přečíst zde.
 
Medik8 - PoreCleanse Gel
Tento gel si chválí i Rendy. Jedná se o čistící gel a exfoliační na základě AHA kyselin. Mou citlivou pleť nedráždí a krásně a hloubkově ji čistí. Nemám mu co vytknout, možná jen jeho cenu. Více se o něm můžete dozvědět tady.
 
Aussie - Miracle Moist Condicioner
Australskou značku Aussie a její produkty jsem chválila už zde. Na blogu Illusoire jsem vyhrála hydratační řadu, tentokrát s kondicionérem, který jsem ještě nevlastnila. Tento měsíc jsem ho zařadila do své rutiny a nemám mu co vytknout. Skvělý kondicionér, který plní svou práci a naprosto úžasně žvýkačkově voní!

Jací jsou Vaši dubnoví oblíbenci? Máte s některým z těchto produktů zkušenost? :-)
Užijte si dnešní Valpuržinu noc (já ji trávím s učením) a závidím všem, kteří si mohou užít i první máj, já zase uschnu.. Zítra je vyhlášení giveaway, takže máte poslední šanci se zapojit. 

Může vás také zajímat

Outfit: Jsem zpět!

Jsem zpět! A tedy sama žasnu, že jsem si dokázala dát s blogem takovou pauzu. Tolik dní, kdy jsem nic nepublikovala za sebou, můj blog snad ani nepamatuje. Pomalu najíždím na starý režim a opět vám budu pravidelně přinášet články. A znovu i outfity. Snad máte radost Právě si […]

Číst více
khakikhaki Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit zimazima

Anamnéza alopecie #2: Vichy Dercos Energising


Vítejte u druhého článku ze série o vypadávání vlasů. V tom prvním jsem se vám už před dlouhou dobou svěřila, že bohužel patřím mezi skupinu lidí, které trápí problém řídnutí vlasů, až ztráty vlasů. Dnes Vám sdělím něco o tom, jak to vlastně celé začalo. Vždy jsem měla dlouhé, ale především husté vlasy, přirozeně vlnité a s tím byla spojená jejich suchost a krepatost. Vše se změnilo praktickyze...

Číst více
dercos energisingdercos energising mujbojsvypadavanimvlasumujbojsvypadavanimvlasu recenzerecenze VichyVichy vlasyvlasy
Weekly snapshots

Weekly snapshots

balanc je cestou z fitka si koupit čokoládu

Číst více
kosmetikakosmetika veronikadveronikad zdravízdraví