Sdílejte s přáteli
Duben utekl nesmírně rychle a sice přichází nádherný květen, ale pro mě je bohužel ve znamení maturity. Aprílové počasí si s mou pokožkou pěkně hrálo, nevyhla jsem se vyrážce, ani alergii a mými nejvěrnějšími pomocníky proto byly tyto produkty..


SynCare - Neoderm
Je určený pro obnovu pokožky po jejím povrchovém poškození nebo narušení bez známek krvácení. Krém neobsahuje chemické konzervační látky, parfémy, barviva a je testovaný i pro děti do 3 let z pohledu kožní tolerance. Moc se mi líbilo jeho složení i sliby. Stál mě s poštou něco přes tři sta korun, což není málo. Nejdříve se zdálo, že mé pleti nevyhovuje, ale pak jsem přišla na to, že to je tím, jak urychluje hojení. Druhý den jsem totiž z vyrážky měla nehezké pupínky a celkově to nevypadalo moc hezky.. Ale proces hojení byl opravdu rychlejší a nyní krém používám ráno i večer a jsem s ním spokojená.

Dr. Popov - Konopela
Klasická konopná mast, která božsky voní po levanduli, ano levanduli! Je v ní totiž také zastoupena a ještě pár přírodních silic v ní najdeme, nevyjímaje včelí vosk. Používám na suchá, atopická místa, na rty.. Bože rty mi tak úžasně zregenerovala, že si snad už žádný balzám nikdy nekoupím a budu se mazat jen mou konopelkou! :-)

Natura Siberica - Aktivní noční detoxikační pleťová maska
Je určena pro detoxikaci, regeneraci a renovaci bilance pokožky za spánku. Výtažky z ženšenu sibiřského a dvouzubce zlepšují krevní oběh, stimulují procesy regenerace, zvyšují ochranné funkce a metabolismus v buňkách. Extrakt ze zeleného čaje snižuje zánětlivost a zarudnutí. Nanáším ji na patnáct minut večer, pak smyji a provedu svou každovečerní rutinu. Zatím je spíše ve fázi testování.

Lily Lolo - Minerální makeup
Jediný zástupce dekorativní kosmetiky. Jak říkám alergie a vyrážka se mi nevyhnuly, takže přišla alternativa klasického makeupu. Minerální mám nejraději, jen si dejte pozor na sklony k vysušování. Lily Lolo stojí okolo čtyř set korun a patří mezi mé favority.

Znáte, nebo používáte nějaký z mých oblíbenců? Co Vy a Vaše aprílová top? :-)
Užijte si první máj, mě čeká učení na zítřejší písemnou maturitu.. :-/

Může vás také zajímat

Hydrafacial

hydrafacial

Krásný den! Péče o pleť je téma, které je mi poslední dobou hodně blízké a baví mě a moc ráda s vámi sdílím mé tipy ať už na oblíbené produkty nebo procedury. Dnešní článek bude přesně o jedné z nich.

Hydrafacial, to kouzelné slůvko jsem během posledního půlroku slyšela od několika mých kamarádek nezávisle na sobě a nakonec došla k názoru, že to teda musím zkusit na vlastní kůži, protože výsledky...

Číst více
beauty studio millenebeauty studio millene hydrafacialhydrafacial kosmetikakosmetika PrahaPraha

The Ordinary: Salicylic Acid 2% SolutionDámy a pánové, dnes bych vám ráda představila za mě nejlepší, volně dostupnou, lokální péči na pupínky, kterou jsem za roky boje s akné vyzkoušela. Produkty značky The Ordinary mě baví a mám jich doma v současné době opravdu hodně. Avšak sérum Salicylic Acid 2% Solution je můj svatý grál, proto mám již několikáté balení.

Jedná se o produkt, která aplikujete lokálně na projevy akné, rozhodně se...

Číst více
pleťpleť recenzerecenze the ordinarythe ordinary

Budapest | photodiary

Budapest

Krásný den! Minulý rok touto dobou jsme si s holkama užívaly krásnou Barcelonu. Letos se nám bohužel nepodařilo sesynchronizovat volné termíny, a tak jsme vyrazily jen s Haničkou. Vybraly jsme si Budapešť, kam už jsem se dlouho chtěla vrátit a město si lépe prohlédnout. Počasí nám vyšlo nádherné a mám pro vás spoustu tipů, co vidět a neminout při návštěvě tohoto krásného města.

Hotel jsme našly...

Číst více
BudapestBudapest KioskKiosk MRLtravelsMRLtravels mystery hotel budapestmystery hotel budapest travel diarytravel diary travellingtravelling