• Úvod
  • Blogy
  • Top Of August 2014 - beautyblogerky.cz
Top Of August 2014
Sdílejte s přáteli
V srpnu jsem po více jak dvanácti letech vyrazila k moři a to konkrétně do Bulharska. Strávila jsem tam nádherný týden a po příjezdu mě neminula angína, nejspíše z klimatizace a studených nápojů. Týden u moře, jsem dekorativní kosmetiku nepoužívala a zbytek srpna při teplotách také ne. Našlo se ale pár pomocníků, bez kterých bych srpen nepřežila.
Bioderma Sensibio Light
Jedná se lehoučký hydratační krém pro smíšenou pleť. Z moře a sluníčka jsem pleť měla opravdu vysušenou, zároveň jsem ale nemohla používat něco hutného jako je můj oblíbený babylove. Sáhla jsem po Biodermě a jo byla fajn, ale nějakou větší hydrataci od ní nečekejte. Možná je i pro normální pleť, jakou mám já, slabá. Ale doporučit smíšené, nebo mastné pleti určitě mohu. 
Klorane - Mangový olej bez oplachování
Před nebezpečnými UV paprsky jsem chránila nejen pleť, ale i vlasy. Používala jsem celou  mangovou řadu od Klorane, ale i spoustu olejíčků jakožto bariéru mezi vlasem a slanou vodou. V tom mi pomáhal i tento olej, který je ve spreji a božsky voní. K moři jako stvořený! 

Maybelline - Babylips
U moře se mi neskutečně vysušovaly i rty a často mám problém i se spálením rtů. Vše řešila tahle hydratační tyčinka na sty se SPF 15. Mohu na léto jen a jen doporučit.

Tahle trojka se mnou určitě prožije i další léto.
 
Co bylo Vaším must have v sprnu? :-)

Může vás také zajímat

Oční krém pro unavené mámy

Znáte to –  s dětmi se vám spánku moc nedopřeje. Buď je v noci kojíte, přebalujete, nebo za vámi přijdou ve 4 ráno, že si chtějí hrát. A ty větší zase vymýšlí před spaním všechno možné, jen aby nemusely do postele. V 10 večer se svalíte na gauč a to […]

Číst více
na očina oči notinonotino oční krémoční krém recenzerecenze Recenze produktůRecenze produktů shiseidoshiseido Zkrášluji seZkrášluji se

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty