Top Of January 2014
Sdílejte s přáteli
Aussie - Miracle Moist Shampoo a 3 Minute Miracle Luscious Long

K tomu nemusím nic dodávat, zamilovala jsem si je a nejen kvůli té žvýkačkové vůni! Více se o australském zázraku můžete dočíst zde. :-)

Garnier - Repairing Lip Balm

Poměrně dražší balzám na rty z drogérie, který jsem jako malá milovala a tak jsem se k němu vrátila, je fajn a používala jsem ho v lednu asi nejvíce. Ale rozhodně není nejlepší.

Nonique - Tropic oční péče

Oční krém, který má obsahovat BIO suroviny, hlavně z banánů, kokosu, aloe vera a dalších tropických plodin. Voní jako piňacolada a na očním okolí, které mám hodně citlivé je velice příjemný.

La Roche-Posay - Serozinc

O slavném Serozincu se pějí ódy, já jsem z něj zatím v rozpacích. Ale jo, tenhle měsíc jsem ho používala hojně a hlavně na ekzémy v obličeji. Na recenzi se můžete těšit už velice brzy!

Jaké byly Vaše oblíbené produkty v lednu? :-)

Může vás také zajímat

Tipy na dárky || Vánoční edice 2017

Tak jsem si uvědomila, že letos ty Vánoce trochu zanedbávám. Ani tak ne ty doma, ale spíš ty na blogu. Tak snad vám absenci vánočně laděných článku vynahradí aspoň trochu ten dnešní. Bude o dárcích, které jsem pořídila pro svou rodinu a kamarádky a něco málo navíc. :) Pokud náhodou víte, že ode mě nějaký ten dárek možná dostanete, prosím, abyste tenhle článek pro vaše vlastní dobro (a hlavně...

Číst více
NákupyNákupy Tipy na dárkyTipy na dárky VánoceVánoce
Soaphoria: Královské dentální sérum

Soaphoria: Královské dentální sérum

Možná pro Vás může být název tohoto produktu trochu matoucí, avšak věřte, že i přes sérum v názvu se jedná o zubní pastu. Já už nepoužívám jiné pasty, než přírodní a to proto, že se snažím vyhýbat sulfátům kde to jde a přeci jenom si myslím, že přes ústní dutinu už mohou způsobit více škody, než jen na ruce. Dále se mi na nich líbí, že díky absenci sulfátůnepění, není třeba neustále vyplivovat...

Číst více
fairychainfairychain zubyzuby

Nejlepší pleťové masky || NUXE, Glamglow, Bobbi Brown, Avéne

Pokud můj blog čtete již nějakou dobu, moje záliba v pleťových maskách vám jistě neunikla. Mám jich doma ve všech fázích roku minimálně dvě desítky, na všechny možné i nemožné problémy pleti a pro plnění jakýchkoliv jejích potřeb. :) Pravidelná maska alespoň jednou nebo dvakrát týdně dokáže udělat s mojí pletí skoro zázraky a rozhodně jejich používání nezanedbávám.


POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Číst více
High-endHigh-end LékárnaLékárna ParfumerieParfumerie PéčePéče RecenzeRecenze