• Úvod
  • Blogy
  • Top Of June 2016 - beautyblogerky.cz
Top Of June 2016
Sdílejte s přáteli
V poslední době si opravdu užívám tento tělový krém. Je lehký, rychle se vstřebá, hydratuje a připomíná mi moře. Nevoní jako vůně na záchod, což většinou u názvu vůně "oceán" očekávám. Navíc je ho půl litru a má pumpičku! Psala jsem o něm tady. K sehnání je zde a to za krásných 279 Kč.
Jesus Del Pozo: Halloween Fleur
Na tuhle vůni a její pánského kamaráda mám brzy připravenou recenzi. Jedná se o květinovou toaletní vůni, kterou jsem si na jaře docela dost užívala. Navíc se mi moc líbí matný skleněný flakón. Tyto vůně jsou k sehnání exkluzivně v kamenné parfumérii Douglas a to za 690 Kč.
Purity Herbs: Eye Cream
O tomto krému z Islandu jsem se nedávno zmiňovala tady. Je to opravdu krém, který mi vyhovuje nejvíce ze všech očních krémů, které jsem zatím vyzkoušela. Je hutný, ale okamžitě vstřebaný a pokožku zanechá nádherně "nacucanou" a hydratovanou. To moje suché oční okolí opravdu vyžaduje. Za sebe dávám deset bodů z deseti, palce nahoru a doporučuji! K sehnání je na stránkách Zdraví z Islandu a to tady za 494 Kč.
Vieste: Silica Hair
Určitě o mě už víte, že neustále beru nějaké doplňky, které by měly prospívat vlasům a vlasové pokožce. Momentálně jsem dopotřebovala toto balení, které obsahuje látky jako křemík, MSM, kolagen, mořský chondrochitin a vitamín C. Po dvou měsících musím říct, že vlasy vypadávají o trošku méně, ale především mám nádherně pevné nehty! Já mám tento produkt ze stránek Elixi.cz a zakoupit se zde dá za 269 Kč.

Popband London

Takovéto gumičky byly před nějakým rokem docela trendem, nosili jsme je na rukou a zároveň jimi svazovaly vlasy. Pamatuji, že byl problém je sehnat a nakonec jsem nějaké své první ulovila v dětském H&M. Avšak tyhle moje první gumičky s uzlíkem se brzy rozsypaly, po chvilce se vytahaly. Nyní mám tyto krásky od britské značky Popband. Mají různé barevné varianty a potisky. Jejich vlastnosti jsou parádní: netahají, nelámou vlasy, nemačkají je a přitom perfektně drží. K sehnání jsou exkluzivně v kamenných parfumériích Douglas a můžete je zakoupit v balení po čtyřech za 229 Kč a nebo po pěti za 289 Kč. Cena je vyšší, ale jak píšu, tyhle gumičky se mi nevytahaly, drží svůj tvar a tak nejsou jen na tři použití. 
Jaké produkty jste si v červnu oblíbili?

Může vás také zajímat

Weleda: Kosatcový intenzivně hydratační krémKdo zná Kosatcovou hydratační řadu od švýcarské značky Weleda tak ví, že značka nabízí klasicky denní a noční krém a také tento Kosatcový intenzivně hydratační krém, který spojuje denní i noční péči a hydratuje a oživuje pokožku. 


Strukturou je tento produkt lehký, rychle, prakticky okamžitě se vstřebáváa udržuje v pokožce vlhkost. Péče podporuje vlastní regulační síly pokožky, normalizuje a...

Číst více
pleťpleť recenzerecenze weledaweleda

Oční krém pro unavené mámy

Znáte to –  s dětmi se vám spánku moc nedopřeje. Buď je v noci kojíte, přebalujete, nebo za vámi přijdou ve 4 ráno, že si chtějí hrát. A ty větší zase vymýšlí před spaním všechno možné, jen aby nemusely do postele. V 10 večer se svalíte na gauč a to […]

Číst více
na očina oči notinonotino oční krémoční krém recenzerecenze Recenze produktůRecenze produktů shiseidoshiseido Zkrášluji seZkrášluji se

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel