Sdílejte s přáteli


Ještě jsem vám nepředstavila svou oblíbenou vůni, kterou jsem dostala od přítele k narozeninám. Věděl dobře, že zbožňuji jasmínové parfémy a tak jsem obdržela Jasmine Sambac & Manigold od Jo Malone. Jedná se o tu jejich intenzivnější řadu kolínksých vod a teda musím říct, že výdrží i intenzitou předčí kdejaký parfém. Vůně z vás opravdu "tepe" už po jednom stříknutí a drží na mě až do umytí. Teď v zimě z ní mám i šálu krásně voňavou. Za mě jo jo jo, pořídím si ji klidně znovu! Jo a to jejich balení v krabičce? Zkrátka jako dárek nádherný produkt!


Opravdu hodně teď ujíždím na AHA a BHA péči. Nejsilnější dávku mi poskytuje toto AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution od The Ordinary. Je to poměrně kontroverzní produkt, neboť na domácí použití je vskutku koncentrovaný a je nutné to s kyselinami umět. Rozhodně bych tento peeling nedoporučila nikomu, kdo ještě nijak do své pečující rutiny kyseliny nezařadil. Já jsem v jejich používání zběhlá a proto nechávám tento peeling působit 7 minut a důkladně jej opláchnu. Ráno po probuzení mám pleť jemnou a nádherně rozjasněnou. Více se dozvíte v samostatné recenzi.


Při vyzvedávání dárku v ZOOT výdejně jsem narazila na tyto gumové vitamíny Ivybears. Jakmile jsem spatřila, že jde navíc o vitamíny na vlasy, okamžitě jsem s nimi byla u pokladny. Bože ale tyhle vitaíny jsou tak slaďoučké a dobré, že mám problém sníst denně maximálně dva, tak je psáno v doporučeném dávkování. Uvidíme po delším užívání, jaké výsledky se dostaví. Avšak v zimním období není vitamínů nikdy dost.


Pořídila jsem si další produkty od značky Youth To The People. Tentokrát se jedná o peptidový oční krém Kale + Aloe Sunflower Oil Peptides. Je akorát hutný, hezky se vstřebává a oční okolí si chrochtá blahem a není teď v zimě nijak vysušené. Věděli jste, že produkty této značky jsou vážně vyráběné až v Kalifornii?


Naprosto největším oblíbencem je krém od značky Farmacy s názvem Honey Drop. Obsahuje, jak již název napovídá, med, ale také echinaceu. A je dokonalý! Nejen balením, ale i tím co umí a jaký je. Avšak pár řádků by mi na básně o tomto produktu nestačilo a tak se raději brzy rozepíšu v recenzi.

Jaké produkty jste si v únoru zamilovali?

Může vás také zajímat

Dárek pro vás ke Dni maminek: trička MÁMA ♥

Moje milé čtenářky, jako každý rok jsem pro vás nechala vyrobit trička jako dárek ke Dni maminek, joj! Letos zase vypadají úplně jinak než loňská, ale jedno zůstává stejné. Jsou opět z bio bavlny a dobře kombinovatelná. To je právě mým cílem. Nabídnou vám za přijatelnou cenu kvalitní basic trička, jen […]

Číst více
den matekden matek Jsem mámouJsem mámou tricko mamatricko mama

New in

newin

Krásný den! Dnes mám pro vás docela obsáhlý new in a doufám, že vás bude bavit. Některé produkty už mám i otestované, takže k těm řeknu jak jsem spokojená. Všechny uvedené produkty jsou přírodní a já už si jich stihla spoustu velmi rychle oblíbit.

Začnu první fotkou. Nedávno jsem byla na návštěvě v krásném obchůdku Wonderful , kde najdete niche parfémy, značku Lodaites, Miss W a nejmilejšího...

Číst více
BiosloisBioslois Biosophy storeBiosophy store česká přírodní kosmetikačeská přírodní kosmetika FlorascentFlorascent LodaitesLodaites masáž gua shamasáž gua sha miss Wmiss W new innew in přírodní kosmetikapřírodní kosmetika RetinolRetinol salt & stonesalt & stone The ordinaryThe ordinary wonderful czwonderful cz

Guerlain: L'Essentiel make-upNejnovější make-up z dílny značky Guerlain nese název L'Essentiel a slibuje bezchybnou pleť, která vypadá přirozeně, dlouhodržící efekt a pečující složení, které je tvořeno až 97% přírodními složkami. A přesně na tohle mě ta liška lišáská Guelain zlákala. Běžným parfumérkovým, natož drogérkovým makeupům se vyhýbám, protože moje pleť nesnesee silikony. Proto jsem opravdu doslova skákala radostí,...

Číst více
GuerlainGuerlain pleťpleť recenzerecenze