Sdílejte s přáteli

Save your skin from the corrosive acids from the mouths of toxic people. 


Asi každý člověk na planetě zažil zklamání z lidí. Nejvíc bolí, když Vás zklame člověk, který Vám byl tak blízko a původně byste dali za něj ruku do ohně. Jenže, on tam za Vás tam tu ruku nedal! Naopak by chtěl, aby za něj byly v tom ohni ruce dvě.

Babička mi jednou řekla, že mezi láskou a nenávistí je velmi tenká hranice. No a samozřejmě měla pravdu. S touhle pravdou se ale váže další důležitá věc a to ta, že nenávist si člověk nesmí pěstovat v srdci. Je to plevel, který je potřeba ihned zlikvidovat, jinak Vám ohromně ublíží!


Říkám si, kolik je na světě nespravedlnosti, lží, nenávisti a všechno to začíná v lidském srdci.

Kéž bych nebyla tak důvěřivá a držela si větší odstup.

Když už je člověk zraněný, jako jsem teď já, jsou dvě možnosti. Buď zahořknout, nebo odpustit. Odpuštění je někdy (a velmi často)  tak strašně těžké, ale je to to jediné správné řešení, co pomůže našemu srdci a naší duši si udržet čistotu a zdraví. S tím se pojí má vděčnost, že jsem mohla nalézt  „můj životní kompas“ kterým se řídím i v těch nelehkých situacích (na principech Ježíšova jednání a chování  je něco unikátního a skutečně funkčního).

Odpuštění znamená zapomenout, nepřipomínat a vidět tu osobu, která Vám ublížila nově, jako nepopsaný list. Nedívat se na něj skrz tu křivdu, přitom být ostražitý pro příště. Všechny negativní zážitky nás formují. V nejlepším případě se poučíme.

 Já vím, že základem zdravých mezilidských vztahů je odříznout ze života lidi pro vás toxické. Už jsem to několikrát na blogu zmiňovala, ale potvrzuje se mi to více a více. Proč mít ve svém životě lidi, kteří nám lžou, ubližují nám, tahají nás za nos? Co z toho budeme mít, když  budeme v nejistotě, kdy nám ona osoba vrazí kudlu do zad?

I když se nám ta osoba jevila jako skvělá, mějme se rádi! Netrapme se pro lidi, kteří nám za to reálně nestojí.

Opakuji NETRAPME SE pro někoho, kdo žije jen pro sebe!Uzdravení z křivd a zranění je taky cesta, která není jednoduchá a uzdravení „trochu štípe“.

 Já momentálně zažívám jednu situaci, kdy absolutně nechápu danou osobu. Nerozumím jak moc křivá povaha ta osoba je a zda si zpětně vůbec uvědomuje všechny ty škody.

Jenže nejspíš jsem si touhle situací projít měla, abych byla ostražitější a silnější.  


Vše co v dnešním článku píšu, je jen protože mi psaní vždy pomáhalo vyjádřit mé pocity, myšlenky a názory a myslím si, že tohle zažilo mnoho z nás. Tím vím, že jsme v tom spolu. Jsem, ráda, že žiju v době, kdy mi sociální sítě umožňují vyjádřit se k důležitým tématům i mimo módu, lifestyle, kosmetiku nebo cestování. photo by: Hušek Miroslav
Může vás také zajímat

6 dárků pro dvouleté děti, které zaručeně sklidí úspěch

Dneska pro vás výjimečně nemám žádný tip, kam zajet na výlet nebo do herničky, ale napadlo mě, že by se vám mohly hodit – takhle v předvánočním čase – nějaké tipy, co koupit pod stromeček. Mému Hugovi je teď skoro dva a půl roku, a posledních několik měsíců doma protáčíme […]

Číst více
dva rokydva roky hračkyhračky Myslím na dětiMyslím na děti nákupynákupy Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší vánoční dárkyvánoční dárky

CARMEX: Original Lip BalmCarmex je v blogosféře snad nejznámějším balzámem na rty, který hlásá nápravu rozpraskaných a suchých rtů. Je velice oblíbený a u nás na běžném trhu nesehnatelný. Na e-shopech se jeho cena pohybuje kolem sto korun, mně jej sestra přivezla z USA za jeden dolar.

Balení je strašné, působí chatrně a nemluvím o aplikátoru, který chybí. Takže mi z produktu vyjede "had" produktu a většinou ho zbytečně...

Číst více
carmexcarmex recenzerecenze rtyrty

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 13. VÝHRA (ALTERNA)

Hezké ráno! Dnešní výhra ve velké předvánoční soutěži dodá budoucí majitelce zdravou a objemnou hřívu. Jako dárek dnes totiž otevírám tento set vlasové péče  CAVIAR VOLUME DUO od značky Alterna. (P.S. Všimli jste si nových obalů se stříbrným vrškem? Ty vznikly proto, že se produkty Aterny začaly falšovat. Takže bacha na to. […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže