Winter TAG 2014
Sdílejte s přáteli
Venku to na zimu opravdu nevypadá a já na sobě vůbec nepociťuji vánoční náladu. Proč si ji trochu nepřipomenout tím, co mám v zimě ráda?
1) Jaký je Tvůj oblíbený vánoční lak na nehty?
 
Už od druhého ročníku střední školy, si pravidelně v období Vánoc lakuji nehty tímhle smrčkovým lakem od Avonu. Mou vánoční klasikou jsou ale i klasické rudé odstíny, někdy i stříbrné.
2) Jaký je Tvůj oblíbený produkt na rty?
 
Ač jsou v zimním období rtěnky klasikou, tak v opravdové zimě jsou vážně nepraktické. Často je otřu o lem bundy, nebo šály a rty mi z nich popraskají. Pokud je ale přesto aplikuji, tak jsou to vždy červené, nebo vínové odstíny. Ano i já patřím mezi ty, co na zimu volí tmavou a nebojí se jí! Mým nejoblíbenějším produktem v zimě jsou ale balzámy na rty. Momentálně na rty denně patlám borůvkové Labello. V kabelkách a kapsách nosím balzámů nespočet. 
3) Jaké je Tvé oblíbené zimní oblečení?
Svetry! Miluju je, mám jich spoustu a nejraději nosím už několikátou sezónu pletený mintový z Lindexu.
4) Jaký je Tvůj oblíbený zimní doplněk?
Šály a různé šátky, které přehodím přes svetry. Poslední dobou i výrazné náhrdelníky a hlavně ponožky se sobem!
5) Jaké jsou Tvoje oblíbené vánoční svíčky nebo vůně?
Tak klasika Ikea, momentálně jedu vanilku a lesní směs. Poslední dobou jsme si s mamkou oblíbily i Yankee Candle a tam momentálně ujíždíme na borůvkovém vosku. Ale vůně si ráda užívám i ve vaně a to v podobě voňavých pěn, nebo balistik Lush. Pokud milujete sladkou, žvýkačkovou vůni, doporučuji například Creamy Candy Bath!
6) Oblíbený zimní nápoj?
Čaj, jsem čajová a vždycky budu. Nejraději mám ty bylinkové. V Praze, kde jsem v době adventu byla často si ráda dávám sójové latté a to ať už z Costy, nebo Starbucks.
7) Oblíbený vánoční film?
Sám doma!

 

8) Oblíbená vánoční písnička?
Doma vánoční koledy neposloucháme, ale mám ráda anglické písně s vánoční tématikou.

 

9) Oblíbené jídlo nebo sladkost na Vánoce?
Včelí úly a perníčky, které pečeme každoročně s přítelem. Jinak ale na cukroví moc nejsem a těším se na bramborový salát!
10) Oblíbená vánoční dekorace?
Vlastně žádné dekorace doma nemáme, vánoční stromeček vytáhneme na Štědrý den z krabice už ozdobený a celý den se hádáme, kdo ho konečně vytáhne a bývá vystavený tak dva měsíce, protože se zase hádáme, kdo ho uklidí. Mamku ale užije na různé vánoční svícínky, každý rok si nějaký kupuje a každý rok tedy máme nějaký jiný. 

Všem Vám přeji krásné Vánoce, užijte si je a dejte mi vědět, co máte rádi! :-)

Může vás také zajímat

Tipy na dárky || Vánoční edice 2017

Tak jsem si uvědomila, že letos ty Vánoce trochu zanedbávám. Ani tak ne ty doma, ale spíš ty na blogu. Tak snad vám absenci vánočně laděných článku vynahradí aspoň trochu ten dnešní. Bude o dárcích, které jsem pořídila pro svou rodinu a kamarádky a něco málo navíc. :) Pokud náhodou víte, že ode mě nějaký ten dárek možná dostanete, prosím, abyste tenhle článek pro vaše vlastní dobro (a hlavně...

Číst více
NákupyNákupy Tipy na dárkyTipy na dárky VánoceVánoce
Soaphoria: Královské dentální sérum

Soaphoria: Královské dentální sérum

Možná pro Vás může být název tohoto produktu trochu matoucí, avšak věřte, že i přes sérum v názvu se jedná o zubní pastu. Já už nepoužívám jiné pasty, než přírodní a to proto, že se snažím vyhýbat sulfátům kde to jde a přeci jenom si myslím, že přes ústní dutinu už mohou způsobit více škody, než jen na ruce. Dále se mi na nich líbí, že díky absenci sulfátůnepění, není třeba neustále vyplivovat...

Číst více
fairychainfairychain zubyzuby

Nejlepší pleťové masky || NUXE, Glamglow, Bobbi Brown, Avéne

Pokud můj blog čtete již nějakou dobu, moje záliba v pleťových maskách vám jistě neunikla. Mám jich doma ve všech fázích roku minimálně dvě desítky, na všechny možné i nemožné problémy pleti a pro plnění jakýchkoliv jejích potřeb. :) Pravidelná maska alespoň jednou nebo dvakrát týdně dokáže udělat s mojí pletí skoro zázraky a rozhodně jejich používání nezanedbávám.


POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Číst více
High-endHigh-end LékárnaLékárna ParfumerieParfumerie PéčePéče RecenzeRecenze