Sdílejte s přáteli
/ Pictures from polyvore.com /

Untitled #63
Podzimní kolekce vystřídaly slevy a já už pokukuju po nových věcech. Mám ovšem jeden morální problém a to ten, že se mi líbí hned tři věci z Manga a to jsem přísahala, že vzhledem k současné situaci, kterou s nimi "řeším" si od nich už nic nekoupím, tak uvidíme. No a co patří na můj podzimní wishlist?
1. Brýle tzv. "cateye" - tyhle z Manga jsou prostě naprosto boží a dokonce mi sluší :-) .
2. Světlé boyfriend džíny s vysokým pasem - taktéž z Manga. Že bych už konečně sehnala ty, které hned za týden neprodám? 
3. Oversized neforemná "boxy" bílá mikina - poslední věc z Manga. V zimě bude dokonalá přes košile všeho druhu.
4. Pruhovaná košile - hodlám se na podzim zásobovat všemi druhy i velikostmi bavlněných košil.
5. Béžové kožené sandály - k dostání v nové kolekci Zara.O všem než si je stihnu pořídit, tak začne pravděpodobně padat sníh, takže to vidím na zimní slevy a budu je nosit až na jaře :-).
6. Černý klobouk - miluju klobouky, ale obávám se, že s mým účesem to asi nepůjde příliš dohromady. Nebo ano?

Může vás také zajímat

Tipy na dárky || Vánoční edice 2017

Tak jsem si uvědomila, že letos ty Vánoce trochu zanedbávám. Ani tak ne ty doma, ale spíš ty na blogu. Tak snad vám absenci vánočně laděných článku vynahradí aspoň trochu ten dnešní. Bude o dárcích, které jsem pořídila pro svou rodinu a kamarádky a něco málo navíc. :) Pokud náhodou víte, že ode mě nějaký ten dárek možná dostanete, prosím, abyste tenhle článek pro vaše vlastní dobro (a hlavně...

Číst více
NákupyNákupy Tipy na dárkyTipy na dárky VánoceVánoce
Soaphoria: Královské dentální sérum

Soaphoria: Královské dentální sérum

Možná pro Vás může být název tohoto produktu trochu matoucí, avšak věřte, že i přes sérum v názvu se jedná o zubní pastu. Já už nepoužívám jiné pasty, než přírodní a to proto, že se snažím vyhýbat sulfátům kde to jde a přeci jenom si myslím, že přes ústní dutinu už mohou způsobit více škody, než jen na ruce. Dále se mi na nich líbí, že díky absenci sulfátůnepění, není třeba neustále vyplivovat...

Číst více
fairychainfairychain zubyzuby

Nejlepší pleťové masky || NUXE, Glamglow, Bobbi Brown, Avéne

Pokud můj blog čtete již nějakou dobu, moje záliba v pleťových maskách vám jistě neunikla. Mám jich doma ve všech fázích roku minimálně dvě desítky, na všechny možné i nemožné problémy pleti a pro plnění jakýchkoliv jejích potřeb. :) Pravidelná maska alespoň jednou nebo dvakrát týdně dokáže udělat s mojí pletí skoro zázraky a rozhodně jejich používání nezanedbávám.


POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Číst více
High-endHigh-end LékárnaLékárna ParfumerieParfumerie PéčePéče RecenzeRecenze