• Úvod
  • Blogy
  • Youth To The People: Age Prevention Superfood Cleanser
Sdílejte s přáteli


V našich Sephorách se před nějakou dobou objevila nová značka Youth To The People, která byla vytvořena tak, aby splnila jednoduché poslání - využít superpotraviny a všechny jejich výhody poskytnout v péči o pleť. Z nabídky, která je u nás k dostání mě okamžitě zaujal čistící gel Kale + Green Tea Spinach Vitamins aneb Superfood Face Wash se zajímavým složením o kterém jsem si říkala, že musí stát za to. A taky jo! 


Produkt má skleněnou butilku, která působí bytelným dojmem, na pohled je balení minimalistické a hezké. Praktickou pumpičku nemusím vychvalovat dlouho, stačí jedno stlačení a mám přesně kolik chci produktu na svém Foreu Luna co by dup. Gel příjemně jemně voní, avšak nijak zásadně a vůni z pleti necítím. Produkt krásně pění a pleť je po opláchnutí vodou hezky čistá a především nevysušená. Většinou obsahují takové nevysušující gely nějaké hydratační látky, nebo oleje, které mi pak pleť zanáší a způsobují pupínky. U tohoto gelu tomu tak není, glycerin je ve složení až na posledních místech a za to jej zbožňuji. Produkt používám především ráno, ale skvělý je i ve finální části odličovací rutiny. Opravdu kvalitní složení je zde znát a navíc má produkt obsahovat vysoký obsah atioxidantů - špěnát, zelený čaj, vojtěšku a kombinaci vitamínů A, C a B5.


Nevýhodou je jistojistě vyšší cena, která se pohybuje kolem 790 Kč, ale klidně ty peníze za tenhle produkt znovu vysolím a co víc, mám v plánu si pořítid i jejich krém na oční okolí a pleťovou masku. Jen musím chvíli šetřit..

Zamilovali jste si nějaký produkt natolik, že jste ochotni si připlatit?

Může vás také zajímat

Moje zkušenost s lekcí STEPOVÁNÍ pro děti

Velmi záhy poté, co se Hugo narodil, jsme s mužem začali hrát takovou hru – hádáme a v duchu si představujeme, co bude náš Hugo jednou dělat. Čím se bude živit, co mu půjde, co ho bude bavit? Zatímco můj muž má v podstatě jednu variantu, kterou preferuje, a tou je […]

Číst více
Kam s dětmiKam s dětmi kurzy pro detikurzy pro deti Myslím na dětiMyslím na děti

Jak začít experimentovat v módě / OUTFIT

Právě jsem zodpovídala na otázky v jednom rozhovoru a přišla mi myšlenka, kterou jsem si řekla, že tu rozvedu. Otázkou bylo, co bych poradila ženám, aby více experimentovaly v módě a hlavně se toho vůbec nebály. Vlastně nemám ani jednoznačnou odpověď, protože každá z nás je individuální a nemám přímočarou […]

Číst více
Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit sebevědomísebevědomí sukněsukně

The Ordinary

TheOrdinary

Krásný den! Dnes mám pro vás recenzi na produkty od The Ordinary, za které bych dala ruku do ohně a vděčím jim za to, že jsem se svou pletí spokojená jako nikdy. Všechny produkty jsou navíc skvěle cenově dostupné a ke každému jsem také přidala odkaz. Já je objednávám z Cultbeauty , kde mají největší výběr. 

Produkty, které používám každý den:

Jako každodenní sérum jsem si zamilovala Buffet . Tohle...

Číst více
budget beautybudget beauty recenzerecenze The ordinaryThe ordinary