• Úvod
  • Blogy
  • Youth To The People: Peptides Superfood Eye Cream
Sdílejte s přáteli


Už tomu bude delší doba, co jsem vám přinesla recenzi na čistící gel americké kosmetické značky Youth To The People. Dnes pro vás mám článek o očním peptidovém krému s nejdelším názvem vůbec: Aloe Sunflower Oil Peptides Superfood Eye Cream. Jedná se o výživný produkt určený k péči o oční okolí, které oživuje a viditelně zjemňuje vzhled jemných vrásek. Produkt obsahuje kombinaci aktivních látek s obsahem superpotravin jako je aloe, kadeřávek, slunečnicový olej a další řady vitamínů. Obsažený tripeptid 5 je známý svými schopnostmi vyhladit vrásky a jemné linky, zvýšit produkci kolagenu a zlepšit elasticitu pleti, zkrátka zabraňovat stárnutí pleti. Kyselina hyaluronová již trradičně poskytuje pleti hydrataci.

Krém má podle mě vážně dobré složení. Má krémovou konzistenci, která se dobře vstřebává do pokožky pleti a zanechává ji vyživenou a hydratovanou. Produkt jemně voní. Aplikuji jej ráno i večer a stačí mi použít opravdu malé množství. Po měsících používání rozhodně vidím, že mé oční okolí je nacucané vláhou a v dobré kondici bez jemných vrásek, které se mi tvoří na vnějším oční koutku. Určitě si krém pořídím znovu, okamžitě se vyšplhal na žebříček mých nejoblíbenějších očních produktů. K sehnání je v Sephoře za 890 Kč. 


Znáte tuto americkou značku?

Může vás také zajímat

Havlíkova Apotéka: Vlasové tonikum 10 rostlinUž jsem vám dlouho nahlásila nějaký update s mým bojem proti padání vlasů. Každý měsíc chodím k tricholožce a pomocí kamery se díváme, jak se mé pokožce hlavy daří. Aktuálně vyžaduje neustálý přísun stimulace, tedy je třeba ji prokrvovat každodenními masážemi hlavy. Při těchto masážích aplikuji, nejlépe každý den, na pokožku hlavy nějaká tonika nebo séra.

Aktuálně jsem spotřebovala Vlasové tonikum...

Číst více
Havlíkova přírodní apotékaHavlíkova přírodní apotéka nu springnu spring recenzerecenze vlasyvlasy

Weekly snapshots

weekly

Krásný večer! Ještě než se tu objeví článek z Budapešti, řekla jsem si, že to vezmu trochu chronologicky, takže dnes random fotky plus Bratislava  a Vídeň.

Enjoy!

iced
Bratislava
Bratislava
Fach
FachBratislava
Bratislava
SohoBratislava
Bratislava
MondieuBratislava
Vídeň
Vídeň
Vídeň
Chanel
otherstories
otherstories
Vídeň
Maya
Bratislava
ootd
UrbanBistro
UrbanBistro
Bratislava
Bratislava
Bratislava
Bratislava
Fach
Kovárnacafe
kiss
les
Můj oblíbený Onest 
Onestcare
Plakáty z Desenio, které už konečně zdobí můj obývák
Desenio
Módní přehlídka Marks&Spencer
Spencer
Spencer
Představení novinek Pandora
Pandora
Praha
Praha
plants
coffee
Krásná akce, kdy nás Národní Galerie vzala po zavíračce na výstavu v Salmovském paláci
NG
NG
NG
NG
Sodastream event v...

Číst více
BratislavaBratislava MRLtravelsMRLtravels travellingtravelling VídeňVídeň weekly snapshotsweekly snapshots

ŠTĚSTÍ, KLID A SPÁNEK OD DR. ARLENE K. UNGEROVÉ / KNIŽNÍ RECENZE

V dnešním článku vám představím 3 knihy z nakladatelství Alpha Book od autorky: DR. Arlene K. Ungerové, které jsou sepsány tak nádherně jednoduše a polopatě, že je vstřebáte i o obědové pauze. Každá z nich se zaměřuje na jiné téma (štěstí, klid a spánek), ale základ, bych řekla, že je stejný. V této […]

Číst více
knihakniha Motivace a seberozvojMotivace a seberozvoj recenzerecenze Zajímám seZajímám se