• Úvod
  • Blogy
  • Základy líčení: Péče o pleť - BeautyBlogerky.CZ
Základy líčení: Péče o pleť
Sdílejte s přáteli
O tom, že jsem se stala blogerkou května, už jsem se zmiňovala několikrát. Možná jste v článku také zaznamenali, že pro Blogerky budu spát exkluzivní článek. Vybrala jsem vámi velmi oblíbené téma péče o pleť a  můj postup. A na ten se podíváme právě dnes.
Péči o pleť jsem pro exkluzivní článek vybrala proto, že ta nikdy nestárne. Ačkoliv se trendy mění, v podstatě se řeší stále to samé dokola, (jenom se k tomu používají různé postupy a produkty). Vyčištění pleti a hydratace.
Ze zřejmých důvodů vám nemohu článek dát celý sem, ale vy mi jedno kliknutí navíc určitě odpustíte. :) Odkaz na článek tedy najdete na odkazu ZDE.
Případné komentáře k článku budu kontrolovat jak na blogerkách, tak i tady u mě. Budu ráda za vaši zpětnou vazbu! Pokud někdo náhodou nečetl můj rozhovor pro blogerky.cz, ten najdete zase TADY.
L.

Může vás také zajímat

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty

Sothys: DesquacremFrancouzskou kosmetickou značku, kterou lze sehnat pouze v beauty salónech asi nemusím dlouze představovat. Sothys se za roky, které působí na českém trhu stal poměrně fenoménem. Stejně jako jejich proslulý Desquacrem, aneb hloubkový enzymatický čistící krém na pleť. Tento produkt uvolňuje pleť a odstraňuje přirozeně produkované nečistoty, jako je pot a nadbytek mazu. Produkt voní po ovoci, ale i...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz pleťpleť recenzerecenze sothyssothys