• Úvod
  • Blogy
  • Zkrášluji se» Jak jsem si byla zpevnit prsa v salonu Ronia - beautyblogerky.cz
Zkrášluji se» Jak jsem si byla zpevnit prsa v salonu Ronia
Sdílejte s přáteli

Vy, co koukáte na moje vlogy na mém youtube kanále, určitě víte, že jsem nedávno navštívila salon Ronia. Stejně jako vy, šťastlivé výherkyně procedury zdarma v tomto salonu, i já měla možnost si tam dopřát nějaké neinvazivní procedury. Byla jsem v jejich druhé, novější pobočce na Smíchově a z možných procedur jsem si vybrala tu na zpevnění prsou Beaux seins btl. Zrovna jsem odstavila od kojení Stelinku a prsa si to prostě žádala jim podat trošku pomocnou berličku, co se týče zvýšení jejich elasticity.

salon ronia_2

Trošku jsem se bála, jak tato procedura bude probíhat, přeci jen jsem nikdy na ničem podobném nebyla. Ale tato metoda je opravdu neškodná a navíc je opravdu rychlá, trvalo to 30 minut. Na operaci prsou bych asi nešla, řezání do mého těla mě děsí.

Asi vás tedy zajímá, jak to celé probíhalo. Nejdříve jsem vyplnila dotazník, jestli netrpím nějakými nemocemi, nejsem těhotná, nebo nekojím, to jsou právě pro tento zákrok kontraindikace. Všechno jsem naštěstí mohla zafajfkovat v kolonce „NE“. Pak jsem se do půli těla vysvlečená vydala na lůžko, kde mi slečna ze salonu dala na prsa takové zvláštní baňky (viz obrázek) a pak spustila přístroj. Začalo to hodně vybrovat a cítila jsem v prsou takový tah. Vytvoří se v těchto baňkách takový podtlak, který stimuluje prsní tkáň a vybudí pokožku k větší produkci kolagenu.

salon ronia_1

Po půl hodině procedura skončila a slečna mi baňky sundala. Pak to byl zvláštní pocit, jako by prsa ani nebyla moje, jako by se tou vibrací otupěly moje buňky v celém okolí ňader. To ale po chvíli odeznělo. Co však zůstalo, byl opravdu ten pocit, že má prsa malinko pevnější. Doma si je ještě na doporučení masíruji různými olejíčky a gely a přijde mi, že vypadají trošku lépe.

salon ronia_3

Nějaké viditelné změny bych se ale spíše dočkala po více těchto procedurách, doporučují se cca 2-3 za týden a celkově jich absolvovat alespoň 5. Pak by ta zvýšená pevnou prsou měla vydržet cca rok. Mně to přišlo jako zajímavá zkušenost a první krok k nastartování zpevňování dekoltu.

salon ronia_prsa

Byl někdo z vás také na této proceduře? Šli byste na ni?

R

Může vás také zajímat

Online picks

onlinepicks


Krásný večer! Venku zrovna řádí pořádná bouřka a přesně tohle počasí mě nutí poohlížet se po nějakých nových kouscích, které bych zařadila do podzimního šatníku. Nakoukla jsem tedy na mé oblíbené eshopy a přináším Vám pár mých osobních tipů. Brzy také snad nafotím i pár outfitů s mými "must-haves" na toto období a upřímně už se na tu podzimní modu docela těším

na první koláži:
koženková sukně...

Číst více
online picksonline picks

Přípravy na podzim/ Outfit

Na rovinu se přiznám, že nejsem podzimní člověk.  Naprosto si užívám stále trvající teplé dny, které jsou pro mě tak akorát. Není už takový nesnesitelný hic, ale pořád je krásně teplo na šaty a na to si jen tak v kraťáskách vyběhnout do obchodu pro rohlíky nebo novou Vogue. Ale […]

Číst více
Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit pietro filipipietro filipi podzimpodzim sakosako

Weekly snapshots

weekly

Krásný čtvrtek! Doufám, že se máte skvěle a také si užíváte ještě krásného skoro-letního počasí. Dnes jsem zase dala dohromady weekly snapshots a brzy Vám slibuji článek o mých oblíbených kavárnách v Praze, který už mám nějakou dobu rozepsaný, akorát ho pořád ne a ne dopsat. Také určitě budou zase nějací kosmetičtí oblíbenci a interiérová inspirace, na což se už moc těším!

leo
Zlín
antipearle
match
mini
bakeshop
detail
domynoburger
foodlab
foodlabpraha
hmhome
kostelní
praha
aldente
tally
vogue
voguecs
work
yamyam
prague
coffee

Číst více
weekly snapshotsweekly snapshots