• Úvod
  • Blogy
  • Zkrášluji se» Jak jsem si byla zpevnit prsa v salonu Ronia - beautyblogerky.cz
Zkrášluji se» Jak jsem si byla zpevnit prsa v salonu Ronia
Sdílejte s přáteli

Vy, co koukáte na moje vlogy na mém youtube kanále, určitě víte, že jsem nedávno navštívila salon Ronia. Stejně jako vy, šťastlivé výherkyně procedury zdarma v tomto salonu, i já měla možnost si tam dopřát nějaké neinvazivní procedury. Byla jsem v jejich druhé, novější pobočce na Smíchově a z možných procedur jsem si vybrala tu na zpevnění prsou Beaux seins btl. Zrovna jsem odstavila od kojení Stelinku a prsa si to prostě žádala jim podat trošku pomocnou berličku, co se týče zvýšení jejich elasticity.

salon ronia_2

Trošku jsem se bála, jak tato procedura bude probíhat, přeci jen jsem nikdy na ničem podobném nebyla. Ale tato metoda je opravdu neškodná a navíc je opravdu rychlá, trvalo to 30 minut. Na operaci prsou bych asi nešla, řezání do mého těla mě děsí.

Asi vás tedy zajímá, jak to celé probíhalo. Nejdříve jsem vyplnila dotazník, jestli netrpím nějakými nemocemi, nejsem těhotná, nebo nekojím, to jsou právě pro tento zákrok kontraindikace. Všechno jsem naštěstí mohla zafajfkovat v kolonce „NE“. Pak jsem se do půli těla vysvlečená vydala na lůžko, kde mi slečna ze salonu dala na prsa takové zvláštní baňky (viz obrázek) a pak spustila přístroj. Začalo to hodně vybrovat a cítila jsem v prsou takový tah. Vytvoří se v těchto baňkách takový podtlak, který stimuluje prsní tkáň a vybudí pokožku k větší produkci kolagenu.

salon ronia_1

Po půl hodině procedura skončila a slečna mi baňky sundala. Pak to byl zvláštní pocit, jako by prsa ani nebyla moje, jako by se tou vibrací otupěly moje buňky v celém okolí ňader. To ale po chvíli odeznělo. Co však zůstalo, byl opravdu ten pocit, že má prsa malinko pevnější. Doma si je ještě na doporučení masíruji různými olejíčky a gely a přijde mi, že vypadají trošku lépe.

salon ronia_3

Nějaké viditelné změny bych se ale spíše dočkala po více těchto procedurách, doporučují se cca 2-3 za týden a celkově jich absolvovat alespoň 5. Pak by ta zvýšená pevnou prsou měla vydržet cca rok. Mně to přišlo jako zajímavá zkušenost a první krok k nastartování zpevňování dekoltu.

salon ronia_prsa

Byl někdo z vás také na této proceduře? Šli byste na ni?

R

Může vás také zajímat

6 dárků pro dvouleté děti, které zaručeně sklidí úspěch

Dneska pro vás výjimečně nemám žádný tip, kam zajet na výlet nebo do herničky, ale napadlo mě, že by se vám mohly hodit – takhle v předvánočním čase – nějaké tipy, co koupit pod stromeček. Mému Hugovi je teď skoro dva a půl roku, a posledních několik měsíců doma protáčíme […]

Číst více
dva rokydva roky hračkyhračky Myslím na dětiMyslím na děti nákupynákupy Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší vánoční dárkyvánoční dárky

CARMEX: Original Lip BalmCarmex je v blogosféře snad nejznámějším balzámem na rty, který hlásá nápravu rozpraskaných a suchých rtů. Je velice oblíbený a u nás na běžném trhu nesehnatelný. Na e-shopech se jeho cena pohybuje kolem sto korun, mně jej sestra přivezla z USA za jeden dolar.

Balení je strašné, působí chatrně a nemluvím o aplikátoru, který chybí. Takže mi z produktu vyjede "had" produktu a většinou ho zbytečně...

Číst více
carmexcarmex recenzerecenze rtyrty

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 13. VÝHRA (ALTERNA)

Hezké ráno! Dnešní výhra ve velké předvánoční soutěži dodá budoucí majitelce zdravou a objemnou hřívu. Jako dárek dnes totiž otevírám tento set vlasové péče  CAVIAR VOLUME DUO od značky Alterna. (P.S. Všimli jste si nových obalů se stříbrným vrškem? Ty vznikly proto, že se produkty Aterny začaly falšovat. Takže bacha na to. […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže