• Úvod
  • Blogy
  • Zoeva ROSE GOLDEN LUXURY SET VOL. 3 ŠTĚTCE - recenze - BeautyBlogerky.CZ
Zoeva ROSE GOLDEN LUXURY SET VOL. 3 ŠTĚTCE - recenze
Sdílejte s přáteli
O mé dosavadní sbírce štětců od značky Zoeva jsem psala nedávno a tímto se omlouvám, že je tu teď tolik článků o štětcích, ale chtěla jsem zareagovat na novinky, na článek se můžete podívat tady. Dnes to bude nová Rose Golden sada štětců, které jsou jedním slovem nádherné. Nemyslím si, že by tyto štětce někdo neznal a ani třetí řada vám nejspíš neunikla. O kvalitě štětců bych už asi nemusela ani nic psát, ale jen pro formu, štětce jsou nejen designově perfektní, pěkně padnou v ruce a příjemně se s nimi manipuluje, ale i kvalita štětin je prostě dokonalá. Některé štětce jsou z přírodních vláken (ty čistě bílé) další jsou pak ze směsi umělých vláken. Vlastně si myslím, že asi není nic, co by se dalo těmto štětcům vytknout. ;-)
Poskládání sady se mi zdá o něco lepší než u ostatních, ale i tak bych vynechala Winged liner, které mám už asi čtyři a vůbec je nepoužívám. Jinak je výběr štětců moc pěkný a i kdyby nebyly štětce v růžovo- zlaté barvě, brala bych je kvůli tvarům.
sadu si můžete koupit tady, za 2565,-
V sadě je osm štětců, z toho čtyři na tvář a čtyři na oči. Jako už klasicky přijdou zabalené každý zvlášť v igelitovém obalu a s plastovou krytkou (kromě štětce na korektor). Samozřejmě nechybí ani taštička, ve které jsou štětce uloženy. Taštičky Zoeva jsou vždy moc pěkné a hlavně kvalitní a určitě se dají použít i na cokoliv jiného (třeba jako taštička do kabelky na makeup).
103 Defined Buffer - Menší hustší zkosený štětec na makeup nebo korektor, zvládám s ním komplet celý obličej a dobře se s ním pracuje, chtěla bych ještě jeden takový o trochu větší. :)
109 Face Paint Vegan, Štětce na konturování které Zoeva už nějakou tu dobu v nabídce má, tenhle je ale jiný. Nemá přírodní štětiny a není tak jemný, tudíž se s ním dá nabrat i méně pigmentovaný nebo více slisovaný bronzer. (Nepočítám Bamboo řadu, kterou nevlastním.)
114 Luxe Face Focus - Tento štětec už mám v růžové variantě a je to jeden z mých oblíbených kousků, dá se s ním dělat v podstatě cokoliv, od zapudrování míst pod očima, přes nanášení rozjasňovače nebo tvářenky, až po konturování, není totiž příliš hustý a vlas štětce je hebký a jemný, takže i skvěle rozmaže co je třeba.
129 Luxe Fan - Klasický vejířový štětec, dřív jsem nechápala proč, teď už ano! Štětec je velmi měkký a akorát tak dlouhý, neohýbá se a nemačká při aplikaci. Samozřejmě neaplikuji kolmo hranou štětin, ale štětec nakloním a rozjasňovač nanáším spíš plochou pod úhlem. Jinak člověk s výraznějším rozjasňovačem skončí s pruhy na tvářích. :)
142 Concealer Buffer - Štětec na korektor, určitě ho používám nejen na něj, ale třeba i na nanesení báze pod oční stíny, nebo na krémové a gelové stíny.
228 Luxe Crease - Můj oblíbený typ štětce, se kterým, díky jeho špičce, můžu mít jak přesnou aplikaci stínu, tak i perfektně rozmazané přechody, preferuji ho před kulatými štětci na blending.
234 Luxe Smoky Shader - Štětec na nanášení stínu přes celé víčko, líbí se mi, že je menší, protože se dostanu přesně tam, kam potřebuji. Mám malá víčka a tak se mi hodí spíše menší typy tohoto štětce. S větší plochou se mi občas stane, že se dostanu se stínem nechtěně až na ohyb, nebo nad něj. Tento štětec je pro mě akorát.
317 Wing Liner - štětec na linky, v případě nouze se s ním dá zvládnout i obočí (ano, dá), nebo linky stínem. Jak už jsem psala, já na linky tento typ štětce skoro nepoužívám a tak je to jediný kousek ze sady, který příliš nevyužiji.
Za mě rozhodně jedno velké ano! Štětce Zoeva jsou kvalitní a uživatelsky příjemné a pokud váháte, určitě je zkuste! Poměr cena - výkon - kvalita je s jinými značkami nesrovnatelný.
Vlastním z dřívějších dob několik kousků od Hakuro, tyto štětce jsou o trochu levnější, (ale opravdu ne o moc ;-)) ale kvalita je úplně jinde. Chlup světlých štětců mi časem žloutne a začíná vypadat ošklivě, což jak jsem zjistila, kvalitnější štětce nedělají. Ačkoliv myji všechny své štětce stejně a stejně je nechávám schnout, většinu štětců od Hakura už nemám, protože jim začaly vypadávat chlupy ve velkém. Zoeva ani po několika letech nic takového nedělá. Takže stovku kterou člověk ušetří, při koupi nových štětců zase utratí a ještě bude muset přidat.
Tento článek bude mít i pokračování a to paletku Rose Golden blush palette a a Spectrum paletku tvářenek. Máte rádi růžové zlato? A jak se vám líbí nové štětce?
L.

Může vás také zajímat

Essence: Make Me BrowDnes pro Vás mám zmínku o svém za několik let nejoblíbenějším produktu na úpravu obočí. Jedná se o totálně okopírovaný Gimme brow od Benefitu, který nabízí značka Essenceasi za šedesát korun. Běžně takové produkty svou koupí nepodporučuji, ale benefití Gimme Brow jsem chtěla vždy vyzkoušet, avšak nehodlám za něj dávat tu šílenou sumu peněz, když se jedná o tak maličký produkt, který zřejmě moc...

Číst více
EssenceEssence očioči recenzerecenze

RECEPT: Zdravé jablečné muffiny

Tak schválně, kolik z vás má slabost pro všechny ty jablečné koláče, štrůdly a nákypy? Já se hlásím v první řadě. Jablka fakt můžu a líbí se mi na nich, že jsou při pečení takové věrné společnice. Takže jsem se na jejich sezónu fakt těšila a už předem žhavila troubu. […]

Číst více
jablkajablka muffinymuffiny receptrecept recept pro dětirecept pro děti ReceptyRecepty sladkésladké Vařím a jímVařím a jím

UFO Glow addict | recenze

foreoUFO

Jak vypadá chytrá 90-sekundová péče o pleť? Dalším z produktů FOREO, které jsem dostala možnost vyzkoušet, je tenhle sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky, FOREO UFO. Spolu s ním jsem také otestovala dvě masky, Youth junkie a Glow addict. Musím říct, že masky mě nikdy moc nebavily a v péči o pleť jsem je ignorovala, celý ten proces mi přišel zdlouhavý. Pak přišel boom plátýnkových...

Číst více
ForeoForeo Foreo UFOForeo UFO GLow addictGLow addict recenrerecenre reviewreview Youth junkieYouth junkie