Jste po zákroku? Tyhle krémy vaší pleti uleví
Sdílejte s přáteli

Jste po zákroku?

Tyhle krémy vaší pleti uleví

Ať už máte velmi suchou a citlivou pleť, nebo jste absolvovala kosmetické ošetření, jako je peeling nebo laser, či jste si spálila pokožku na sluníčku, tyto krémy vám pomohou vrátit pleť zpět do formy, a to v rekordně krátkém čase. 

 

Intenzivní regenerační krém Ultimate Recovery obsahuje hedvábný pudr (Serica), který podporuje syntézu kolagenu v pokožce, betaglukan urychluje její hojení a hydratuje ji, vitamin E napomáhá regeneraci kůže a chrání před UV zářením.

Krém koupíte za 945 Kč na www.medaprex.cz

Potřebujete zklidnit a účinně zregenerovat pleť? Pak je tu  EFFFI purple EXCLUSIVE – zklidňující a hydratační denní emulze s obsahem kyseliny hyaluronové, liposomů, konopného oleje a extraktu z měsíčku. Napomáhá pleti zachovat si déle svou pružnost a pevnost. Lze ho využít i jako péči o namáhanou pokožku rtů a zhojené jizvy po operacích a úrazech.

Koupíte za 740 Kč / 50 ml na www.efffi-e.cz

Dejte sbohem jizvám. Unikátní český patent urychlující hojení u pooperačních ran zajistí díky své struktuře vychytávání volných kyslíkových radikálů z rány a zabrání vstupu infekce do rány a následným komplikacím.

Za 640 Kč koupíte na www.hemagel.cz