Krásná hned po probuzení
Sdílejte s přáteli

Krásná hned po probuzení

Zejména v noci potřebuje vaše pleť speciální péči – hloubkovou výživu, energii a regeneraci. O to se postarají tyto skvělé krémy. Vyberte si pro sebe ten nejlepší.

Každá žena sní o zářivé, zdravé a svěží pleti. Proto značka KEENWELL navrhla inovovanou péči ROYAL JELLY & GINSENG, která sny mění ve skutečnost. Energizující a regenerující noční péče ROYAL JELLY & GINSENG podporuje přirozený proces obnovy a regenerace pleti, zabezpečuje výživu a rozjasňuje pleť.

 

Seženete od 895 Kč / 80 ml ve vybraných salonech, www.facebook.com/keenwell.

 

 

Odblokovat ztuhlé mimické svaly a redukovat vrásky vám pomůže noční zpevňující péče Sublime Lift NightSerum od Atache. Stimuluje a reorganizuje přirozenou hladinu kolagenu a elastinu v pleti.

Seženete ji za 1 135 Kč na www.cleverlinecz.cz

 

 

Projevy únavy a vyčerpání dokáže spolehlivě eliminovat ANTI-AGE EGF/R oční krém od Biodrogy. Obnovuje pokožku v oblasti očí, hydratuje ji a podporuje optimální pružnost očních víček.

 

K dostání za je 3 138 Kč na www.eshop.biodroga.cz

 

Sérum Anti-Aging Restructuring od Rexaline je součástí řady Line Killer, složené z kapslí, které přenášejí aktivní látky přímo do buněk. Exkluzivní spojení DWK Komplexu a komplexu Rexaline pomáhá bojovat s výskytem vrásek. Sérum má prokázané výsledky snížení výskytu hlubokých vrásek o 45 %. Pleť je okamžitě jemnější a hladší. Jemné vrásky jsou postupně vyplněny. Už po 2 h zlepšení hydratace o 70 %.

Koupíte za 2 250 Kč / 30 ml v síti parfumerií Sephora.