5 jednoduchých pravidel, která pomohou navždy zachovat pružná ňadra
Sdílejte s přáteli

5 jednoduchých pravidel, která pomohou navždy zachovat pružná ňadra

Hezká ňadra jsou chloubou každé ženy a předmětem touhy každého muže.
Ale tato část těla je natolik jemná, že vlivem různých faktorů může snadno přijít o svou přitažlivost. Uvádíme tady důležité rady krásných dám. Následujte je, a podaří se vám nadlouho zachovat přitažlivá pevná ňadra.
 

Používejte studenou vodu.

Ledová sprcha nemusí být každému příjemná, ale je velice prospěšná pro udržování tonusu kůže. Pokud se nemůžete odhodlat k této každodenní proceduře, použijte kostky ledu nebo dejte na prsa studený obklad z gázy.
 

Dbejte na správné držení těla

Když se hrbíte, nejenže děláte prsa vizuálně méně přitažlivými, ale také uvolňujete prsní svaly. Snažte se vždy mít ramena napřímená, je to zdravé pro svalový tonus a prospěšné pro váš zevnějšek. 
 

Vyhýbejte se tlaku na prsa

Snažte se nespát na břiše a vždy si vybírejte spodní prádlo správné velikosti. Podprsenka, která zdánlivě nadzvedává poprsí a dělá dekolt svůdnějším, ve skutečnosti prsům strašně škodí. Nejenom že přináší dyskomfort, ale též narušuje krevní cirkulaci.
 

Sportujte správně

Jogging, aerobik a jiné druhy sportování jsou samozřejmě prospěšné pro vaši postavu a celkové zdraví, ale mohou být krajně škodlivé pro ňadra. Prudké pohyby vyvolávají poškození jemných tkání. Východiskem z této situace je již zmíněné správně zvolené spodní prádlo. Nikdy neskákejte a neběhejte bez podprsenky.

Vyhýbejte se slunečním paprskům

Nadměrné opalování, zvláště bez ochranného krému, vyvolává suchost pokožky a ztrátu její elasticity. Do solária nebo na pláž nahoře bez – není to zrovna nejlepší nápad, pokud chcete zachovat tvar svých ňader.