Nejlepší krémy na zpevnění poprsí
Sdílejte s přáteli

Nejlepší krémy na zpevnění poprsí

Většina žen nevěnuje dekoltu a poprsí téměř žádnou péči. I tady ale pleť viditelně stárne a v celkovém kontextu přidává léta. Jak můžeme stárnutí v této oblasti zpomalit? Zkuste do své péče přidat jeden z těchto krémů. 

Janssen Cosmetics 

Perfect Bust Formula 

Vysoce aktivní koncentrát s komplexem kdoulovce a mangostanu zdůrazňuje ženskost tím, že efektivně zpevňuje pokožku. Sametově jemná textura se rychle vstřebává.  

Od 470 Kč / 200 ml 

„Rychle a účinně vypíná, hydratuje, projasňuje a revitalizuje pokožku v oblasti prsou a dekoltu.“ 

Gernétic

Macro 2000

Výživný krém s obsahem rostlinných bio výtažků, 8 esenciálních aminokyselin, vitaminů a sto-pových prvků navrací pokožce prsou pevnost, elastičnost a hebkost. 

2 494 Kč / 90 ml
„Ideální je aplikovat ho ráno i večer na oblast prsou včetně bradavek. Vypínací efekt uvidíte ihned po nanesení.“

Guinot Institut – Paris

Longue Vie Buste

Obsahuje až 56 aktivních účinných látek, které působí v hlubších vrstvách pokožky. Omladí, zpevní elastická vlákna a vyživí kůži do hloubky. 

1 848 Kč / 50 ml

„Má velmi příjemnou texturu a rychle se vstřebává. Pokožka poprsí je už po několika použitích viditelně pevnější a zářivější.“

Ericson Laboratoire

Volume Cream

Bohatý obsah přírodních látek tohoto krému účinně působí na zvětšení objemu poprsí, které zároveň získává pevnost a tvar. Omlazuje pokožku.

2 100 Kč / 100 ml

„Kromě toho, že hloubkově vyživuje, hydratuje a regeneruje, také působí i na již vzniklé strie, které účinně redukuje.“

Reviderm

Decollete Perfection

Speciální péče v podobě high-tech peptidů podporuje v oblasti dekoltu a krku tvorbu kolagenu. Další účinné látky chrání jemné mikrocévky. 

2 392 Kč / 50 ml

„Rychle se vstřebávající gelový krém dodá pleti větší pružnost a zajistí úchvatný dekolt. Viditelně  zpevňuje a tónuje.“