Laserová liposukce
Sdílejte s přáteli

Laserová liposukce

Proč je metoda efektivní?

Plastický chirurg tvaruje tělo klientovi přímo na míru, a to za použití pouze místní anestezie a využívající velmi jemných ope- račních technik a nástrojů. Klient následně vidí skutečnou ztrátu přebytečné tukové tkáně. Technika navíc jako jediná umožňuje zároveň stáhnutí a vypnutí pokožky v ošetřované části těla. Vše probíhá bez narkózy, bez bolesti, bez nutné hospitalizace, dlouhé rekonvalescence a bez modřin. Jde o naprosto bezpeč- nou techniku bez ztrát krve. Přebytečný tuk je trvale odstraněn a výsledky jsou viditelné a jasně měřitelné ihned.

Z jakých oblastí lze přebytečný tuk odstranit?

 • břicho, boky, stehna, hýždě
 • kolena, lýtka, paže, podbradek

 

Výhody metody

 • efektivní zpevnění kůže
 • hladší pokožka
 • mnohem rychlejší zotavení
 • Bez modřin
 • minimalizace krevní ztráty
 • minimální pozákroková citlivost
 • Bezpečnost metody
 • jednoduché ošetření i malých oblastí
 • Laserová liposukce je rychlá a komfortní

 

Před zákrokem

V době zákroku musí být klient ve stabilizovaném zdravotním stavu, proto se několik dní před zákrokem provádí speciální vyšetření, jehož cílem je ideálně připravit klienta na zákrok a vyloučit možné komplikace. dle zdravotní anamnézy stačí u většiny klientů provést základní biochemické vyšetření krve.

Po zákroku

Pooperační bolesti jsou vzhledem k rozsahu ošetření zanedbatelné. Klient musí nosit v rozmezí několika dnů až týdnů kompresní prádlo a alespoň 24 hodin po zákroku vyloučit konzumaci alkoholu, cigaret a kofeinu. Zhruba po měsíci je vhodná kontrola, zda nedošlo ke komplikacím. Výsledky klient pociťuje v rozmezí 3 dnů až měsíců po zákroku.

Průběh zákroku

Provádí se v místním znecitlivění, v tzv. tumescentní anestezii. Vybraná oblast se napustí velkým objemem speciálního roztoku s příměsí lokálního anestetika, a liposukce je tak absolutně bezbolestná. Poté dojde k asistovanému rozpouštění tuku a jeho následnému odsátí. celková procedura trvá zhruba hodinu, záleží na ošetřované oblasti.

Názory Klientů

„Bála jsem se absolvovat liposukci, abych neměla po odsátí povislou kůži a nemusela si ji nechávat chirurgicky odstranit. V YES Visage mi ale ukázali, že není potřeba se bát. Po ošetření laserem se mi kůže opět stáhla zpět a obnovila se i její elasticita. S výsledkem jsem naprosto spokojená.“

Lenka (42)

 

 

„I přesto, že pravidelně cvičím a dodržuji životosprávu, měla jsem po porodu v oblasti břicha menší tukové zásoby a vytahanou kůži. Laserem asistovaná liposukce mi pomohla se obou nedostatků zbavit. Navíc jsem byla překvapená rychlou rekonvalescencí a zlepšení elasticity pokožky.“

Marie (38)

 

 

Kontakt

YES Visage

Mánesova 28, Praha 2 - Vinohrady tel.: 776 70 77 07
Náměstí svobody 15, Brno
tel: 722 77 99 77

Smetanovo náměstí 7, ostrava 1 tel.: 776 11 22 44
Michalská 9, Bratislava
tel.: +421 (0) 917 22 77 77