Středa, 1 února, 2023
aktualne

Kvalitní bižuterie je spolehlivá, designově povedená a velmi rozmanitá

on

Pokud jste se rozhodli, že si koupíte nový šperk, můžete se směle poohlížet po bižuterii. Právě bižuterie je v posledních letech na vzestupu, dávno pryč jsou doby, kdy si ji lidé nepovažovali. I světoznámí výrobci se zaměřují na výrobu kvalitní bižuterie, která vydrží mnoho použití na běžné i sváteční dny.

Bižuterie skutečně pro každého

Koupit bižuterii můžeme ženám i mužům. U žen jsou velmi vkusné a praktické sady bižuterie, které mohou obsahovat např. řetízek s přívěškem, náušnice a náramek. Nechybí ani bižuterie, jako jsou prsteny, krásné spony do vlasů a čelenky nebo třeba bože k ozdobení kabátu, svázání šátku nebo třeba ozdobení jednobarevného, decentního topu.

U mužů můžeme z bižuterie jmenovat nejen manžetové knoflíčky, prsteny, řetízky a náramky, ale také hodinky.

Bižuterii dnes ve svých prodejnách s oblečením nabízí i světoznámé značky. Cenová dostupnost, rozmanitost, kvalita, to vše v různých stylech, takže si vybere zákazník dvacetiletý, čtyřicetiletý i šedesátiletý.

Stříbro nebo bižuterie?

Rozeznat bižuterii a stříbro není při podrobném prozkoumání vůbec těžké. Stříbro je opatřeno svým oficiálním puncem, který naopak bižuterii chybí. Stříbro je zároveň drahý kov, který má nejlepší tepelnou a elektrickou vodivost ze všech známých kovů. Toto ale zřejmě jen tak na počkání zkoušet nebudete. K výrobě stříbrných šperků je nejčastěji používáno mincovní stříbro, které obsahuje asi 90 % čistého stříbra. Odlišit stříbro je možné také s pomocí magnetu, teplé vod, ledu nebo křídy.

Nechte se inspirovat

Inspirovat se můžete na webových stránkách najdisperky.cz. Stejně tak zde najdete mnoho praktických a užitečných informací, které při péči o šperky i při jejich nákupu jistě využijete. Určitě se dozvíte i spoustu zajímavostí, o nichž jste doposud neměli potuchy.

Mohlo by Vás zajímat

Žádné rukávky ani kruhy. Jak správně učit děti plavat

Kola, vesty ani rukávníky nepotřebujete. Slouží spíše na bezpečnost dětí, když nejsou ve vodě pod dohledem, nikoli na výuku. Pokud je chcete učit plavat,...