Středa, 22 března, 2023
aktualne

Prodám školku aneb potřebujete pomoct s provozem?

on

Šikovných provozovatelů mateřských školek je v České republice asi jako šafránu. Zdá se to být divné, protože to není tak dlouho, kdy se jesle nebo mateřinka nacházela prakticky na každém sídlišti. O to větší paradox je, že se spousta rodičů v současné době raději věnuje pracovní kariéře, než aby věnovali svůj drahocenný čas výchově svých ratolestí. I proto se častěji objevují inzeráty ve znění „prodám školku“.

Proč chcete školku prodat?

Pokud si v hlavě říkáte – prodám školku a budu mít od všeho klid, pak vás pravděpodobně trápí řada starostí. Výchova malých dětí v žádném případě není snadná a pochvalu by měli obdržet všichni ti, kteří se dennodenně starají o další generace. Jenomže říct si – prodám jesle nebo školku vážně není řešení. Volných míst v předškolním vzdělávání je strašně málo a vy byste svým odchodem celou situaci jenom zhoršili. Jestliže jste se tedy nedostali do finančních problémů, zkuste ve výchově dětí ještě pokračovat.

Nechte si s provozem poradit

Jedním z mnoha důvodů, proč přenechat fungující školku může být provozní oblast. Pakliže si nevíte s čímkoliv rady, pak si nechte poradit od odborníků nebo provozovatelů mateřských školek. Osvědčené tipy naleznete na specializovaném webu, kde se mimo jiné nachází i inzeráty – koupím jesle a prodám jesle. V nejhorším možném případě se tedy vydejte do této záložky, v níž stoprocentně naleznete někoho ochotného, kdo vaši fungující mateřinku převezme.

Sežeňte obětavé a kreativní partnery

Práce v jeslích je náročná a v žádném případě o tom není třeba pochybovat. Nicméně na trhu práce i tak najdete několik lidí, kteří si říkají – hledám práci v jeslích, protože se chci podílet na výchově dalších generací naší společnosti. Vyžeňte tedy myšlenky typu – prodám školku z hlavy a raději zkuste najít několik ochotných lidí, kteří vám s výchovou malých dětí pomohou. Jakmile se vám to podaří, máte vyhráno. I v tomto případě vám pomůže specializovaný web pro školky a jesle.

Práce v jeslích Praha umí být těžká, ale i krásná. V kterém jiném zaměstnání totiž můžete přímo ovlivňovat výchovu dětí a sledovat, jak vám ti malí človíčkové rostou před očima?

Mohlo by Vás zajímat

Žádné rukávky ani kruhy. Jak správně učit děti plavat

Kola, vesty ani rukávníky nepotřebujete. Slouží spíše na bezpečnost dětí, když nejsou ve vodě pod dohledem, nikoli na výuku. Pokud je chcete učit plavat,...