Neděle, 27 listopadu, 2022
aktualne

Prodám školku aneb potřebujete pomoct s provozem?

on

Šikovných provozovatelů mateřských školek je v České republice asi jako šafránu. Zdá se to být divné, protože to není tak dlouho, kdy se jesle nebo mateřinka nacházela prakticky na každém sídlišti. O to větší paradox je, že se spousta rodičů v současné době raději věnuje pracovní kariéře, než aby věnovali svůj drahocenný čas výchově svých ratolestí. I proto se častěji objevují inzeráty ve znění „prodám školku“.

Proč chcete školku prodat?

Pokud si v hlavě říkáte – prodám školku a budu mít od všeho klid, pak vás pravděpodobně trápí řada starostí. Výchova malých dětí v žádném případě není snadná a pochvalu by měli obdržet všichni ti, kteří se dennodenně starají o další generace. Jenomže říct si – prodám jesle nebo školku vážně není řešení. Volných míst v předškolním vzdělávání je strašně málo a vy byste svým odchodem celou situaci jenom zhoršili. Jestliže jste se tedy nedostali do finančních problémů, zkuste ve výchově dětí ještě pokračovat.

Nechte si s provozem poradit

Jedním z mnoha důvodů, proč přenechat fungující školku může být provozní oblast. Pakliže si nevíte s čímkoliv rady, pak si nechte poradit od odborníků nebo provozovatelů mateřských školek. Osvědčené tipy naleznete na specializovaném webu, kde se mimo jiné nachází i inzeráty – koupím jesle a prodám jesle. V nejhorším možném případě se tedy vydejte do této záložky, v níž stoprocentně naleznete někoho ochotného, kdo vaši fungující mateřinku převezme.

Sežeňte obětavé a kreativní partnery

Práce v jeslích je náročná a v žádném případě o tom není třeba pochybovat. Nicméně na trhu práce i tak najdete několik lidí, kteří si říkají – hledám práci v jeslích, protože se chci podílet na výchově dalších generací naší společnosti. Vyžeňte tedy myšlenky typu – prodám školku z hlavy a raději zkuste najít několik ochotných lidí, kteří vám s výchovou malých dětí pomohou. Jakmile se vám to podaří, máte vyhráno. I v tomto případě vám pomůže specializovaný web pro školky a jesle.

Práce v jeslích Praha umí být těžká, ale i krásná. V kterém jiném zaměstnání totiž můžete přímo ovlivňovat výchovu dětí a sledovat, jak vám ti malí človíčkové rostou před očima?

Mohlo by Vás zajímat