Středa, 1 února, 2023
aktualne

Dramatické rty, něžný vzhled i krystaly na tváři: Toto je 11 TOP líčení z MET Gala

on

1
Do New Yorku se po delší pauze vrátila akce MET Gala a s ní i desítky celebrit v extravagantních róbách a výraznou úpravou.

Pravda 15.09.2021 09:00 nejlépe líčení, MET Gala, Megan Fox Foto: SITA / AP, Evan Agostini
Moderní siréna, tak trošku inspirace Blade Runner, tak trošku old-school Hollywoodem. U Megan Foxové dominovaly výrazné červené rty a obočí, které korespondovaly s hustou tmavou ofinou aranžování do obličeje.
Vedle šatech se již tradičně pozornost dámských rubrik upírala i na líčení a úpravu přítomných dam. Některé volili skutečně originální techniky na ozdobení své tváře, měnily svou tradičnější podobu a dávali přechod make-up artistické fantazii.

Nechyběly ani takové, které vsadili spíše na přirozenost a nechali vyniknout zejména modely šatů, které pro ně na daný večer (obvykle na zakázku) zhotovili známé designérské domy.

2021 MET Museum Costume Institute Benefit Gala
ČTĚTE VÍCE
Módní hody roku obrazem! Kovbojka Lopez, Kardashianka v kukle, Eilish jako Marilyn – to musíte vidět
Vybrali jsme jedenáctku dam, které nás zaujaly snad nejvíce z celého večera. Ať už je řeč o něžné Lili Reinhartové, dramatické Rihanně s výrazným tmavým líčením rtů, elegantní Sharon Stoneové s aurou nestárnoucí hollywoodské divy nebo o sexy siréně Megan Foxové – MET Gala nabídl skutečnou všehochuť a zároveň i skvělou inspiraci pro slovenské dámy.

Říkáte si, že kam vlastně byste se dokázali podobně nalíčit? Příležitost se najde, v některých případech však musíte najít odvahu. Ať se líbí, tady je naše jedenáctka.

Mohlo by Vás zajímat

Na teenagery striktní zákazy týkající se TikToku neplatí! Rodiče musí být...

V souvislosti s využíváním mobilní aplikace TikTok policie vyzývá nezletilých, aby zvážily obsah videí, které jejím prostřednictvím zveřejňují. SITA 17.07.2020 12:00 cestování, dovolená, batoh, turistka,...