Pátek, 2 června, 2023
aktualne

Připravena na léto! 15 tipů na jednodílné plavky, ve kterých vás nepřehlédnou

on

Možná už máte první letní koupání za sebou, možná vás čeká právě tento víkend či nejbližší dny. Jste dostatečně vybavena?

Pravda 18.06.2021 06:00 barvičky Foto: archiv značky
Jednodílné plavky z kolekce Dedoles, prodávají se za 19,99 eura.
Samozřejmě, o ochranných opalovacích přípravcích ani nemusíme mluvit – ty musí být samozřejmostí. Ale důležitá je v každém případě i plážová garderoba. Některé ženy s oblibou nosí jeden model plavek několik let, jiné se snaží obměňovat plavky či bikiny ze sezony na sezonu.

I v létě 2021 se objevuje několik trendů, které jsou pro plážovou módu typické. My jsme se zaměřili na jeden z nich – takový, který funguje u žen různé generace, s odlišnými danostmi figury či odstínu pokožky. Řeč je o jednodílných plavkách s výraznými vzory.

štíhlá postava, pěkný zadek, kondice
ČTĚTE VÍCE
Pevný zadek do bikin! Neříkejte, že takový nechcete. Ještě to můžete stihnout, pokud …
Na první pohled se mohou zdát absolutní klasikou, ale faktem je, že pokud se projdete vedle Slovenské jezerech či koupalištích, nenajdete tolik žen ve vzorovaných plavkách, jak byste čekali. Je důvodem strach? Zdá se jim, že budou příliš křičet, že se na nich bude každý dívat? Nebo je to spíš o klasické inklinací k decentnějším barvám a střihem?

Asi z každého trošku, ale my doporučujeme opravdu povolit uzdu vaší odvaze a seberespektu. Nebojte se, že si vás všimnou – proč ne! Léto je také o tom. Samozřejmě, měli byste se cítit dobře a komfortně. To dokáží jednodílné modely splnit mnohem jednodušší než odhalující dvoudílné bikiny. Nedoporučujeme je však proto, abyste šli tou bezpečnější cestou. Výběr našich 15 modelů ukazuje, že i jednodílné plavky mohou vypadat skvěle. A výjimečně. Volte vzory od výmyslu světa, příkladů máte hned několik. A užijte si léto!

Mohlo by Vás zajímat

Na teenagery striktní zákazy týkající se TikToku neplatí! Rodiče musí být...

V souvislosti s využíváním mobilní aplikace TikTok policie vyzývá nezletilých, aby zvážily obsah videí, které jejím prostřednictvím zveřejňují. SITA 17.07.2020 12:00 cestování, dovolená, batoh, turistka,...