Středa, 1 února, 2023
aktualne

Kyselina hyaluronová sérum vás mile překvapí svými účinky

on

Účinky séra kyseliny hylauronové jsou skutečně pozoruhodné a především viditelné. Pokud jej budete používat krátkodobě, spatříte první výsledky vyhlazení horní vrstvy pokožky a vrásek. Středně molekulární kyselina hyaluronová dlouhodobě zlepšuje strukturu pokožky, která je zároveň hydratovaná a zpevněná, vrásky jsou v počátku vyhlazování.

Dlouhodobé užívání a viditelné změny

Jestliže bude kyselina hyaluronová sérum užívána dlouhodobě, pronikne do hlubokých vrstev pokožky, dojde ke stimulaci vlastní buněčné produkce a posílení pružnosti pokožky. Také bude podpořena přírodní produkce kyseliny hyaluronové a kolagenu v těle. Díky obsažené aloe vera je podpořena i tvorba nové tkáně.

Produkt, kterého už se nevzdáte

Sérum s kyselinou hyaluronovou s vysokým obsahem aloe vera a kolagenu, kdy použita je kombinace kyseliny hyaluronové ve formě hyaluronátu sodného a 100 % hovězího kolagenu. Sérum je v malé lahvičce s dvojitým obalem, aby byl obsah chráněn před přímým slunečním světlem. Dávkovací pumpička vždy zajistí přesné odměření dávky séra při každém použití.

Sérum hydratuje a vyživuje pokožku, omlazuje pleť, doplňuje jí cennou výživu. V této formě dokáže kyselina hyaluronová proniknout do hlubších vrstev pokožky, působí na ni vnitřně, má na pokožku anti-aging efekt. Použití je možné jak na den, tak na noc, pro všechny typy pleti v každém věku.

Hyaluronové sérum od 25 let

Naše tělo si umí samo vyrábět kyselinu hyaluronovou, ale s postupem věku její produkce klesá. K tomu dochází kolem 25. roku života. Proto je právě tady vhodné začít užívat hyaluronové sérum.

Podrobné a ucelené informace najdete na webových stránkách woldoshop.cz. Neváhejte a začněte užívat hyaluronové sérum. Při dlouhodobém užívání budete zářit v pokožce bez vrásek.

Mohlo by Vás zajímat

Žádné rukávky ani kruhy. Jak správně učit děti plavat

Kola, vesty ani rukávníky nepotřebujete. Slouží spíše na bezpečnost dětí, když nejsou ve vodě pod dohledem, nikoli na výuku. Pokud je chcete učit plavat,...