Úterý, 4 října, 2022
aktualne

Kyselina hyaluronová sérum vás mile překvapí svými účinky

on

Účinky séra kyseliny hylauronové jsou skutečně pozoruhodné a především viditelné. Pokud jej budete používat krátkodobě, spatříte první výsledky vyhlazení horní vrstvy pokožky a vrásek. Středně molekulární kyselina hyaluronová dlouhodobě zlepšuje strukturu pokožky, která je zároveň hydratovaná a zpevněná, vrásky jsou v počátku vyhlazování.

Dlouhodobé užívání a viditelné změny

Jestliže bude kyselina hyaluronová sérum užívána dlouhodobě, pronikne do hlubokých vrstev pokožky, dojde ke stimulaci vlastní buněčné produkce a posílení pružnosti pokožky. Také bude podpořena přírodní produkce kyseliny hyaluronové a kolagenu v těle. Díky obsažené aloe vera je podpořena i tvorba nové tkáně.

Produkt, kterého už se nevzdáte

Sérum s kyselinou hyaluronovou s vysokým obsahem aloe vera a kolagenu, kdy použita je kombinace kyseliny hyaluronové ve formě hyaluronátu sodného a 100 % hovězího kolagenu. Sérum je v malé lahvičce s dvojitým obalem, aby byl obsah chráněn před přímým slunečním světlem. Dávkovací pumpička vždy zajistí přesné odměření dávky séra při každém použití.

Sérum hydratuje a vyživuje pokožku, omlazuje pleť, doplňuje jí cennou výživu. V této formě dokáže kyselina hyaluronová proniknout do hlubších vrstev pokožky, působí na ni vnitřně, má na pokožku anti-aging efekt. Použití je možné jak na den, tak na noc, pro všechny typy pleti v každém věku.

Hyaluronové sérum od 25 let

Naše tělo si umí samo vyrábět kyselinu hyaluronovou, ale s postupem věku její produkce klesá. K tomu dochází kolem 25. roku života. Proto je právě tady vhodné začít užívat hyaluronové sérum.

Podrobné a ucelené informace najdete na webových stránkách woldoshop.cz. Neváhejte a začněte užívat hyaluronové sérum. Při dlouhodobém užívání budete zářit v pokožce bez vrásek.

Mohlo by Vás zajímat

S nápadným kloboukem se něžná Sophie, hraběnka z Wessexu, neumí rozloučit!...

Jaké sympatické! 56-letá Sophie, hraběnka z Wessexu, recykluje svůj oblíbený módní doplněk. Pravda 18.06.2021 09:00 Sophie, hraběnka z Wessexu-koláž Foto: ProfimediaSophie, hraběnka z Wessexu -...