Středa, 1 února, 2023
aktualne

Vliv minerálních šperků na psychiku

on

Jak zahnat podzimní splín? Pořiďte si minerální kameny. Nabijí vás energií, obzvláště křišťál, který tělo očišťuje. Odnáší únavu, strach, deprese, pomáhá od nachlazení.

Působí na zdraví organismu a má léčivé účinky. Ametyst pomáhá pozitivnímu myšlení. Je spojením s duševnem, ochraňuje, zahání stres a zabraňuje psychickým upírům, aby se k vám dostali.

Chvíle relaxace a uvolnění přináší achát, citrín, jantar, lapis lazuli nebo kunzit. Achát je kamenem slunce, přináší radost a sílu. Povzbuzuje, přináší pozitivní myšlenky a optimismus. 

Citrín snižuje negativní energie, přináší štěstí a naději do budoucna. Pomáhá při nervozitě a stresu. Jantar je sluneční kámen, který má krásnou barvu, zbavuje negativních emocí a přináší radost do života. Stačí jeden pohled a cítíte se lépe. Psychologie šperky přímo miluje, působí pozitivně a příznivě.  

Rádi byste se dozvěděli o dalších zajímavých tématech jako například módě, špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, zvířatech či o tom co pro nás mají připravené hvězdy.

Podívejte se na náš blog. Můžete si zde například přečíst zajímavosti a jaký je rozdíl mezi naším horoskopem a tím čínským nebo například detailně o znamení štíra.

Mohlo by Vás zajímat

Žádné rukávky ani kruhy. Jak správně učit děti plavat

Kola, vesty ani rukávníky nepotřebujete. Slouží spíše na bezpečnost dětí, když nejsou ve vodě pod dohledem, nikoli na výuku. Pokud je chcete učit plavat,...